"Повірте в любов!": Глава УГКЦ зустрівся з українською молоддю в Італії

12.10.201516:43 У неділю 11 жовтня Блаженніший Святослав зустрівся з українською молоддю, яка з різних міст Італії прибула до собору Святої Софії в Римі. Архієрейська Божественна Літургія та брифінг з Главою УГКЦ стали центральними подіями першої зустрічі молодих українських мігрантів у Вічному місті


У своїй проповіді під час Божественної Літургії Блаженніший Святослав закликав молодих людей повірити у силу Божої любові, бо тільки вона є вічною.  Патріарх УГКЦ зокрема торкнувся теми подружнього життя: “У Святій Тайні Подружжя Господь Бог людську любов перетворює у Божу любов, бо вона ніколи не переминає. Ми кажемо, що подружня вірність є можливою, бо Бог є вірним. І коли ми стверджуємо, що християнське подружжя має бути відкритим на дар нового життя, висловлюємо нашу віру в те, що Бог є джерелом життя. Не біймося повірити у таку любов”.

Одразу після Божественної Літургії та освячення пам’ятника святому Володимиру Великому на території собору, відбувся молодіжний брифінг з Главою УГКЦ. На початку зустрічі з молодими українцями, Блаженніший Святослав сформулював фундаментальне запитання у формуванні особистості: “Хто я є?”, і закликав молодь в умовах еміграції зберегти свою християнську та національну ідентичність.

Окрім цього, Блаженніший Святослав поділився своїми думками стосовно головних тем Папського Синоду про сім’ю, який проходить у Ватикані. На думку Глави УГКЦ гендерна ідеологія є одним із головних викликів, які сучасний світ ставить перед молодою людиною. Окрім цього, “сучасне суспільство не хоче сприймати авторитету будь-яких інституцій, зокрема інституту сім’ї. Через це багато гендерних ідеологій намагаються дизорієнтувати сучасну людину у розумінні фундаментальних істин про особу”. На переконання Блаженнішого Святослава, в цих обставинах Церква має особливу місію та завдання допомогти людині дати правильну відповідь на запитання: “Хто я є?”.

Завершуючи своє пастирське слово до молоді, Глава УГКЦ нагадав біблійну істину про те, що “людина є Божим образом, який буде в нас доти, доки ми будемо дивитися на Бога, а Він буде дивитися на нас”.

В другій частині зустрічі учасники з’їзду мали нагоду задати запитання Блаженнішому Святославу, розповісти про свої труднощі та проблеми. На завершення молодь подарувала Главі УГКЦ прапор та футболку Світового Дня Молоді.

Після цього в саді собору Святої Софії  відбулась спільна трапеза молоді з Блаженнішим.

Прес-служба товариства “Свята Софія”

Рейтинг: 4.6 Голосів: 12 Переглядів: 1041
Ваша оцінка: 106112

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles