То-Ся вчиться рахувати: уроки фінансової грамотності для активної молоді Львова

07.10.201511:42 Творці освітнього простору "eduCHANCE" (соціальної ініціативи "То-Ся не зробить!") ініціюють проведення тренінгу "Фінансова грамотність для молоді" 16-17 жовтня 2015 р. у Львові


Серед молоді чимало людей з економічною освітою, однак це не є запорукою уміння користуватися грішми правильно, формувати свій бюджет, заощаджувати. Більшість із нас не задумуюється над тим, скільки грошей витрачено впродовж місяця, до прикладу, на продукти харчування, розваги, комунальні послуги чи одяг. І то не тільки молодь.

На жаль, нерідко навіть дорослі мають проблеми з боргами, «ледве зводять кінці з кінцями». Можливо це пов'язано із тим, що ми не маємо культури фінансового планування: не робимо простих обрахунків витрат, не порівнюємо своїх доходів із витратами або витрачаємо необдумано, а зовсім не тому, що мало заробляємо?


На думку Роберта Кіосакі, бізнесмена, інвестора, автора численних книг,  фінансова мудрість складається із чотирьох факторів:

1. Фінансова грамотність: вміння читати цифри.
2. Інвестиційні стратегії: наука про гроші, які створюють гроші.
3. Ринок: попит та пропозиція.

4. Законодавство, закони: обізнаність у бухгалтерських, корпоративних, державних і національних правилах.

Соціальна ініціатива «То-Ся не зробить!» у напрямку «Якісна освіта» розпочинає із першого кроку – навчитися фінансової грамотності для власної свободи і гідного життя. Йдеться про чіткі закони грошей, фінансову культуру, яка стосується кожного, незалежно від освіти та статусу.

Завдання курсу «Фінансова грамотність для молоді» відкрити для молодих людей доступні знання з щоденних фінансів, розповісти про закони грошей, навчити грамотно вести фінансовий облік, просто і зрозуміло ознайомити з інструментами, які допомагають формувати власну фінансову незалежність.

Курс розроблений спеціально для молоді з урахуванням сучасних українських реалій.

Цільова аудиторія: молодь 18-35р., перевагу надається студентам останніх курсів, випускникам ВНЗ, молодим працівникам.

Тренінг розрахований на 2 зустрічі: 16 жовтня (п’ятниця): 18.30-20.30, 17 жовтня (субота): 10.00 – 13.00

Тренер Олександра Грудзевич (на фото справа).

Вартість курсу визначається за принципом «Заплати наперед»: тренери надають корисні і практичні знання, учасники – діляться ними з іншими 5 людьми зі свого молодіжного середовища. Якщо немає змоги проводити такий міні-тренінг для 5 людей – оплата курсу становить 50грн.

Детальніше: facebook.com

За матеріалами: Тренінг "Фінансова грамотність для молоді"

Фото: cbi.if.ua, facebook.com

Рейтинг: 5.0 Голосів: 1 Переглядів: 999
Ваша оцінка: 106087

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles