У Києві молодь зустрілася з керівником проекту «То-Ся не зробить»

01.10.201516:47 29 вересня, у вівторок, в приміщенні культурно-мистецького центру Києво-Могилянської академії студенти та активна молодь розмовляли про шляхи формування громадської свідомості


Організатором заходу виступило Товариство українських студентів-католиків «Обнова». Зустріч проходила на тему «Громадянська активність кожної людини АБО Хто така То-Ся і чого вона не зробить замість нас».

Очолила захід Дана Кушплер, керівник соціального проекту Комісії у справах молоді УГКЦ «То-Ся не зробить».

Метою заходу було представити згаданий проект, який на сучасному етапі розвитку хоча і функціонує у межах Львівської єпархії УКГЦ, однак спрямований на ширші терени. Також, як зазначає Дана Кушплер, їй особисто було цікаво простежити, як сприймається така ініціатива у колах київської молоді, активним представником якої вона була свого часу.

Зустріч відбулась у формі невимушеного діалогу, в якому ішлось про конкретні кроки вияву своєї громадянської свідомості – у громадському транспорті, громадських місцях. Як я можу змінити наявний стан речей через свою позицію, як можу вплинути на якість свого щоденного життя – саме такі питання стали центральними.

Важливо зрозуміти, що будь-яку ідею можна втілити в життя, каже керівник «То-Сі», за умови, що ти готовий брати участь у її реалізації, а не залишатися пасивним спостерігачем чи критиком. Позитивна тенденція розвитку проекту стане можливою лише тоді, коли буде спілкування і обопільне бажання знайти вихід з тої чи іншої проблеми. І саме такі зустрічі стають першими кроками до ширшого всеукраїнського діалогу активної християнської молоді.

"Молодь Київської архиєпархії залишилась збагачена та щаслива. В соціальних мережах знаходимо різні позитивні відгуки, в яких студенти висловлюють подяку організаторам за проведення заходу", – повідомляють у Прес-службі Київської архиєпархії УГКЦ.

Прес-служба Комісії у справах молоді УГКЦ, Прес-служба Київської архиєпархії УГКЦ

Фото: Оксана Загороднюк

Рейтинг: 3.7 Голосів: 3 Переглядів: 812
Ваша оцінка: 106062

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles