Перший випуск християнського розважального шоу "Хороше запитання" – вже в мережі

EXCLUSIVE ARTICLES24.09.201511:48 Четверо хлопців з команди BS tv вийшли на вулиці міста, аби дізнатися відповіді пересічних людей на актуальні для кожного запитання


BS tv  – християнське молодіжне Інтернет-телебачення, один з напрямків християнської медіа студії BLAGOSLOVENNYA STUDIO, що діє при парафії Свв. Володимира та Ольги у Львові.

Оператори Ростик Цьонь та Юра Вовк, звукорежисер Богдан Головацький, відеоінженер, автор ідеї та ведучий Лев Гайдук – разом вони команда "ХОРОШОГО ЗАПИТАННЯ"!

Першим запитання, з яким хлопці мандрували Львовом, було "Чи вірите ви у справжню любов?". Молодь, діти, пенсонери і навіть Дарт Вейдер – всі мали можливість висловитися про те, чи існує справжня любов, за якими рисами її можна розпізнати, і чи дісно любов може змінити світ.

Чи не кожен відеоматеріал BS tv, в тому числі й шоу "Хороше запитання", традиційно завершується словами ведучого "Будьте благословенні"

Як розповів ДивенСвіту Юра Вовк, нова розажальна програма виходитиме в світ приблизно раз на місяць  і щоразу порушуватиме теми, цікаві для молоді.

Більше про BS tv можна дізнатися на офіційному сайті bstudio.com.ua, youtube-каналі  BLAGOSLOVENNYA STUDIO, а також на сторінці facebook.com/blagoslovennyastudio

Рейтинг: 4.8 Голосів: 39 Переглядів: 1281
Ваша оцінка: 106028

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles