В парковій зоні Тернополя вперше відбудеться Свято Християнської Молоді

23.09.201510:19 У суботу, 26 вересня, молодь Тернопільщини запрошують на свято в парк імені Тараса Шевченка. На усіх присутніх чекають майстер-класи, цікаві та пізнавальні лекції, банси, рухливі ігри, катання на катамаранах та байдарках, екстрім-переправи і, звісно, духовний відпочинок


Свято розпочнеться о 12:00 Літургією під відкритим небом у парку Шевченка. На дійство запрошують не лише активну християнську молодь, а усіх охочих.

"Це також свято і для тих людей, які не приналежні до християнської молоді, ті, які не ходять до храму, ті, які не ведуть християнський спосіб життя... Запрошуємо і їх, щоб показати, що життя з Господом Богом радісне, жити з Богом – це не тільки ходити до церкви, постити", – розповів на прес-конференції декан Тернопільський Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ отець Роман Ваврух.

Після Літургії на учасників чекають виступи виконавців на літній естраді, рухливі ігри, банси, майстер-класи.

Буде спортивна локація – катання на катамаранах, байдарках. Згодом близько 15 майстрів з рукоділля представлять свої роботи, а також проведуть 5-7 майстер-класів, – повідомив відповідальний за організацію свята християнської молоді у Тернополі отець Ярослав Шевчук.

Крім цього, у парку Шевченка працюватиме "Відкритий університет". На молодь чекають цікаві пізнавальні лекції, зокрема отець Ігор Махніцький розповідатиме про Біблію у житті молоді, а особливий гість отець Андрій Зелінський, капелан із зони АТО, говоритиме з молоддю про християнство та війну.

Ввечері у парку Шевченка звучатиме жива українська музика. Священики запрошують усіх долучитися до першого у Тернополя свята християнської молоді.

За матеріалами: tze.org.ua

Фото вгорі: odb.te.ua

Рейтинг: 5.0 Голосів: 4 Переглядів: 1237
Ваша оцінка: 106023

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles