У Львові представили гімн Світового Дня Молоді 2016

EXCLUSIVE ARTICLES19.09.201508:52 У четвер, 17 вересня, о 17.30 у Львові в приміщенні Антикафе CoMMuna (вулиця Галицька, 1, 2-ий поверх) відбулася презентація української версії гімну Світового Дня Молоді.


З 26 по 31 липня 2016 року очікується грандіозна подія світового масштабу – унікальна зустріч молоді з Папою в місті Кракові (Польща). До цієї події інтенсивно готується не тільки Польща, а й увесь світ.

Одним із головних етапів підготовки було написання гімну Світового Дня Молоді. Вперше його презентовано польською мовою в січні 2016 року. Після цього над перекладом українською мовою почали працювати учасники гурту "Кана" Христина Підлісецька та Олексій Каплунський, а також  Міс Україна 2013 Анна Заячківська. Також до створення пісні доєдналися хор "Осанна" й гітарист і композитор о. Олексій Саранчук з Івано-Франківська.

Починається гімн дуже гарними словами: "Очі підношу до неба, звідки надія прийде? Поміч від Бога, бо Він для нас є Милосердний Бог”, в яких подальше розкривається основна ідея зустрічі молоді з Папою, а саме "Блаженні милосердні".

Над створенням української версії гімну працювало 26 осіб, з яких 16 хористів. Як розповідають автори, основною ідеєю праці над гімном не був лише переклад українською, а змога показати весь колорит рідної музики та культурно-духовну спадщину нашого народу. Тому в україномовній версії гімну Світового Дня Молоді можна почути безліч етнічних інструментів: дримбу, ліру, скрипку, бандуру, цимбали, трембіту та інші.

Музика гімну досить динамічна, слова легко запам’ятовуються. Як зазначили самі автори, твір вийшов досить-таки танцювальним. До самого процесу створення автори та виконавці ставилися дуже прискіпливо. Аранжування та запис зайняли приблизно 3 тижні.

На 6-7 жовтня заплановано зйомки кліпу україномовної версії гімну Світового Дня Молоді, які відбудуться у Львові. До участі у зйомках запрошено всіх бажаючих. Основна ідея кліпу – спільний танець в стилі флешмоб. Автори зазначили, що найближчим часом в інтернеті буде запрезентовано основні рухи, аби кожен бажаючий міг з ними ознайомитися.

На кінець презентації авторка та виконавиця гімну Христина Підлісецька закликала усіх почуватися спільно відповідальними, а також відзначила, що ми можемо це творити разом.

Марія Кіт, спеціально для ДивенСвіту

Рейтинг: 5.0 Голосів: 6 Переглядів: 1486
Ваша оцінка: 106014

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles