Молодь Кам’янки-Бузької розпочинає екологічний проект «Разом до успіху!»

EXCLUSIVE ARTICLES18.09.201511:34 В місті Кам’янка-Бузька на Львівщині стартує екологічний проект «Разом до успіху!» з оформлення ландшафтного дизайну подвір’я храму Святого Миколая – архітектурної пам’ятки 17 століття, добрим стартом для якого став всеукраїнський конкурс "Хочу! Можу! Зроблю!"


Проект реалізовується в рамках соціальної ініціативи «То-Ся не зробить!», що діє при Патріаршій комісії у справах молоді УГКЦ, та за фінансової підтримки БФ ім. Митрополита Андрея Шептицького, БФ «RENOVABIS».

Метою  проекту є  створити комфортне й естетично повноцінне середовище подвір’я храму Святого  Миколая у м. Кам’янка-Бузька на території Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ.

В рамках проекту проводитимуться цікаві  заходи, спільні толоки, спільна висадка декоративних рослин, а в кінці – спільне святкування успішного завершення проекту. Проект триватиме три місяці та реалізовуватиметься спільно з парафією храму, о. Юрією Мовчаном та ГО «Кам’янка-Бузька Агенція розвитку малого та середнього бізнесу».

До участі в проекті його ініціатори запрошують усіх небайдужих мешканців м. Кам’янка-Бузька, які хочуть долучитися до хорошої ініціативи та спільними зусиллями зробити корисне.

Презентація  Проекту «Разом до успіху»  відбудеться  у м. Кам'янка Бузька 18  вересня о 14:45 год. в актовому залі Школи №1 м. Кам’янка-Бузька. Запрошуємо молодь  міста, мешканців та усіх небайдужих.

 

Рейтинг: 5.0 Голосів: 2 Переглядів: 936
Ваша оцінка: 106011

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles