В місті Карачі встановили найбільший в Азії хрест

17.09.201511:52 У найбільшому місті Пакистану, наскрізь ісламському Карачі, де абсолютна більшість населення становлять мусульмани, на честь свята Воздвиження Чесного Хреста християнська громада встановила 46-метровий хрест.


Конструкцію хреста профінансував місцевий християнський мільйонер Парвез Генрі Гілл. Бізнесмен каже, що він молився багато місяців і шукав спосіб, як підтримати духом пакистанських християн, які зазнають переслідувань в країні, де понад 96 відсотків жителів – мусульмани. Зрештою, він вирішив профінансувати встановлення хреста, як він каже, «символ Бога».

43-ох метровий хрест звели на місцевому християнському кладовищі. Проте не всі задоволені рішенням. Отець Маріо Родрігес, директор папських місійних справ у Пакистані, запитує: «Кому потрібен такий хрест? Пакистанські християни мають непохитну і міцну віру. Цей пам'ятник можна інтерпретувати як бажання домінувати і провокувати ісламістів», – сказав о. Маріо.

Сам бізнесмен, через нещодавні погрози, кілька разів змінював автомобіль, але каже, що «вірить словам псалма 91, які гарантують захист тим, хто довірився Богові».

За матеріалами радіо Ватикан

Рейтинг: 5.0 Голосів: 1 Переглядів: 706
Ваша оцінка: 106005

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles