На СДМ Краків 2016 зголосилося вже 300 тисяч осіб

12.09.201513:33 7 вересня кількість зареєстрованих осіб на Світові Дні Молоді в Кракові минула позначку понад 300 тисяч. Реєстраційна система, котра почала працювати 26 липня, надає можливість групам наперед зголосити свою участь у СДМ у Кракові. Також можуть реєструватися кандидати до короткотермінового волонтерства, набір яких розпочали здійснювати у вересні.


Паломники з Океанії, Островів Кука, Гондурасу і ...

– Ми зареєстрували 300 тисяч осіб окремими групами, – інформує о. Андрій Волпюк, координатор секції реєстрації Організаційного Комітету СДМ Краків 2016. – Звичайно, це лише задекларована кількість учасників і вона ще може змінитися під час реєстрації підгруп на ІІ етапі. Маємо надію, що ця кількість кожного дня буде зростати, бо ж це лише початок реєстрації, – додає отець.
У першій фазі реєстрації потрібно зголосити свою групу, котра під час наступних етапів, опісля підтвердження участі, буде поділена на підгрупи. Кожна з них вибере вид пакету паломника. Керівник підгруп повинен буде також подати кількість неповнолітніх осіб, тих, кому за 30, духовних осіб та неповносправних. Подавати персональні дані учасників груп не буде обов’язковим.
– Найцікавіші для нас групи, ми називаємо їх екзотичними, – це групи з Вануату – країни в Океанії, Республіки Зеленого Мису, Гондурасу і Острова Кука, – каже о. Андрій Волпюк. Також система реєстрації, створена у співпраці з Папською Радою у справах мирян, вже містить також групи із Нідерландських Антильських островів, Гонконгу, Бразилії, Колумбії, Білорусі й України. Всіх разом груп є 1300 – від таких, котрі містять пару осіб, до п’ятитисячних. Приблизно половина зареєстрованих груп – це паломники із Польщі, – підсумовує о. Андрій.

Волонтери, зголошуйтеся!

Одночасно із реєстрацією груп через систему можуть зголошуватися також волонтери, охочі до участі в СДМ. Перебуватимуть у Кракові два тижні – тиждень вишколу і тиждень часу центральних подій. Реєструючись, кандидати повинні надіслати свої життєписи і зазначити сферу, в якій можуть допомогти, з огляду на свої здібності. Також слід додати рекомендований лист.
– Система містить вже майже три тисячі зголошень. Серед них вже від вересня ми вибираємо конкретних осіб, котрі будуть допомагати під час подій у Кракові. Частина з них вже отримала від нас підтвердження, – каже Катерина Кучік із секції волонтерства Організаційного Комітету СДМ. – Те, що когось ще тепер не вибрали, не означає, що він чи вона не є зараховані. Набір триватиме до весни 2016 року, – додає координаторка.
Першим волонтером, котрий отримав підтвердження і 1 вересня отримав повідомлення від Організаційного Комітету, була Йоанна Лоренс. – Мотивацію маю від початку таку саму: оскільки я є тут, на місці, у Кракові, оскільки я допомагала як волонтерка напередодні СДМ у Мадриді, а тепер беру участь в програмі «Волонтерство Plus», то зголошуюся на короткотермінове волонтерство. Хочу бути елементом найкращої частини Світових Днів Молоді, якою є волонтери. Це особи, які з власної волі, безоплатно, допомагають в організації події, яку творить віруюча молодь для віруючої молоді зі всього світу,  – каже Йоанна.
Від 26 липня працює команда консультантів, котра допомагає зорієнтуватися щодо реєстрації усім, хто цього потребує, відповідаючи на дзвінки та електронні листи. Консультацію можна отримати п’ятьма мовами: польською, англійською, італійською, іспанською та французькою.

Ева Корбут/Прес-центр СДМ Краків 2016
Переклад: Уляна Журавчак

Джерело: krakow2016.com

Рейтинг: 5.0 Голосів: 3 Переглядів: 994
Ваша оцінка: 105980

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles