Французький настоятель проблемних підлітків помолиться з Папою

11.09.201514:52 11 вересня 2015 року ранкову Святу Месу у Ватикані разом із Папою Франциском відправить французький священик о. Ґі Жильбер, який протягом тривалого часу опікується «складними» підлітками на околицях Парижа. Молитвою з Понтифіком священик відзначить своє 80‑річчя і 50‑річчя пастирської діяльності.


Отець Ґі Жильбер вже понад 40 років допомагає бідній, закононеслухняній, алко- і наркозалежній молоді. Відомий у Франції як «настоятель невдах», він максимально перейняв стиль своєї пастви: довге волосся, чорна «косуха» із металевими застібками, джинси, техаські чоботи та трохи ненормативної лексики.

Священик заснував реабілітаційний центр для молоді. Він — постійний кореспондент «Radio Notre-Dame»; його часто запрошують на телебачення, також він пише для католицького журналу «La Croix».

Президент Франції Жак Ширак нагородив його Орденом Почесного легіону — вищою відзнакою пошани і символом визнання особливих заслуг перед Францією.

Отець Жильбер кілька разів зустрічався зі св. Йоаном Павлом II, який ставився до нього з повагою. Отець входив до складу президентської делегації Ніколя Саркозі під час його першого візиту до Ватикану 2007 року за понтифікату Бенедикта XVI. З Папою Франциском він також уже мав коротку зустріч під час однієї із загальних аудієнцій.

Джерело: CREDO
Рейтинг: 5.0 Голосів: 2 Переглядів: 1008
Ваша оцінка: 105974

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles