У Трускавці всі охочі змогли намалювати ікони для вонів АТО

26.08.201510:54 Чи реально просто взяти і без підготовки намалювати ікону для воїна? Це питання поставили собі учасники майстер-класу, організованого викладачами та студентами іконописного факультету з м. Дрогобича, перед урочистим відкриттям благодійної виставки-продажу «З молитвою у серці», що проходить у м. Трускавець в музеї Михайла Біласа з 23 серпня 2015 року


На виставці представлено неординарні роботи молодих художників регіону: Ігоря Шуста, Марти Сав’як, Володимира Гулига, Андрія Коваля, Петра Литвинка; ікони, виконані студентами факультету; а також роботи Мар’яни Мирошниченко, викладача факультету церковного мистецтва Дрогобицького інституту Пресвятої Трійці. На майстер-класі, окрім ікон, молоді художники вчили охочих робити вітальні листівки.

Ікони, майстерно написані учасниками майстер-класу, та вітальні листівки передадуть в зону АТО, щоб вони стали оберегами для наших воїнів, адже ці роботи містять дитячу молитву і прохання повернутись живими.

Кошти, вилучені з продажу робіт на виставці, також будуть передані на потреби армії. Запрошуємо усіх небайдужих, хто ще не відвідав виставку, долучитись до доброї справи.

Катерина Сурма

За матеріалами: facebook.com/mykhajlo.olijnyk

Рейтинг: 4.0 Голосів: 4 Переглядів: 1393
Ваша оцінка: 105910

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles