В Івано-Франківську команда професіоналів готова безплатно працювати на безалкогольному весіллі

17.08.201512:15 Останні декілька днів фейсбук-спільнота має нову тему до обговорення – безалкогольне весілля, на якому безкоштовно погодилась працювати команда професіоналів. Розпочалось все з поста ведучого Олега Андрухіва з Івано-Франківська про те, як люди відгуляли весілля абсолютно без спиртного, і коментаря, що він готовий безкоштовно тамадувати на такому святі.


"Олег – відомий шоумен і ведучий, який не вживає алкоголю і чітко озвучує дану життєву позицію,  розповідає весільний координатор Ірина Станіславська.  Ми час від часу працюємо з ним в одній весільній команді. Я підтримую лайф-стайл, в якому нема місця алкоголю, тому коли прочитала пост Олега, то висловила згоду підтримати ініціативу і скоординувати таке весілля".

Відразу ж протягом дня у соцмережі сформувалася група підтримки з фахівців весільної індустрії, які висловили бажання долучитися до такої ідеї. Одночасно виник табір тих, хто називав це безглуздям і висловлювався вкрай негативно, зауважує Ірина.

Серед фахівців, які бажають надати безкоштовно свої професійні послуги в такому проекті, крім ведучого і координатора, вже є фотографи, музиканти, готова шоу-програма. Тепер залишилось знайти тільки відеооператорів і свідомих наречених, які не бояться вийти за межі суспільної думки і готові почати спільну життєву дорогу на "тверезу" голову.

Джерело: styknews.info

Фото: olivo.co.uk

Рейтинг: 5.0 Голосів: 10 Переглядів: 1075
Ваша оцінка: 105881

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (1)

+

Додати коментар    • 27 Серпня, 2015 16:31 Христина Думич Відповісти
    • Похвально!!!!Чому ж вони не зголосились швидше,років зо 2 тому???.....я сама була організатором розважальної частини на безалкогольному весіллі...дуже важко для сприйняття,але дуже піднесено,надихаюче....одним словом молодці!!!Коли виходитиму заміж зв'яжусь з вами!!!!
Читають
No articles
Коментують
No articles