Студентів вчили будувати мир та соціальну справедливість на літній школі у Карпатах

15.08.201511:41 Від 3 до 12 серпня 2015 року в Карпатах тривала Міжнародна літня школа для українських та іноземних студентів «Будування миру та соціальної справедливості», організована Соціальною академією.


Учасники школи приїхали із різних куточків України та з-за кордону: Харкова, Одеси, Чернівців, Луцька, Сум, Дніпропетровська, Миколаєва, Києва, Івано-Франківська, Чернігова, Маріуполя, Сєверодонецька, Вінниці, Тернополя, а також Румунії, Німеччини та Бразилії. Міжнародна літня школа «Будуання миру та соціальної справедливості» зібрала разом активну молодь із різних кутків України для навчання, знайомства з культурними особливостями регіонів, дружнього спілкування та обговорення своїх проектів.

Координатор проекту Наталія Марчук зазначила, що пропагування культури миру і діалогу між студентами зі всіх регіонів України є надзвичайно важливим в сучасних українських реаліях. Будування та забезпечення культури миру ‒ це спільний виклик для усього людства.

Поставлена мета Літньої школи була успішно досягнута: в ході практичних завдань учасники  розробляли можливі шляхи будування миру та соціальної справедливості та формували сценарії розвитку процесу примирення в Україні.

За підсумками навчання слухачам Міжнародної літньої школи «Будування миру та соціальної справедливості» було вручено сертифікати.

Джерело: news.ugcc.ua

Рейтинг: 5.0 Голосів: 3 Переглядів: 811
Ваша оцінка: 105876

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles