Завтра у Франції відбудеться молитовна акція солідарності з християнами Близького Сходу

14.08.201511:01 Завтра, у суботу 15 серпня 2015 р., опівдні розпочнеться тривалий передзвін з численних храмів у містах по всій Франції.


«Молитва може повалити мури, і мова йде про дуже великі мури, не лише ті, які розділяють народи і країни, але також ті, які розділяють спільноти зсередини», – зазначив єпископ Авіньону Жан-П’єр Каттену, коментуючи молитовну ініціативу французьких католиків на знак солідарності з християнами Близького Сходу... «Вірних заохочується зібратися на молитву на церковних подвір’ях, аби висловити «солідарність з християнами Сходу, які зазнають переслідувань в ім’я віри», – зазначається на сайті Єпископської Конференції Франції.

Ідея передзвону має на меті стати «знаком молитви, віри та миру», – зазначає єпископ Авіньону, однієї з дієцезій, що запропонували проведення цієї акції. Вибір дати пов’язаний з урочистістю Внебовзяття Пречистої Діви Марії, адже, як пояснив ієрарх, «коли зустрічаємо життєві негаразди, то звертаємося до Діви Марії», Цариці Миру, до Якої «християни Сходу плекають глибоку набожність».

Джерело: Радіо Ватикану

Рейтинг: 5.0 Голосів: 1 Переглядів: 635
Ваша оцінка: 105872

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles