Молодь разом з Екобюро здійснила екологічну подорож на гору Параску

06.08.201511:16 З 30 липня по 2 серпня 2015 року Божого відбулася поїздка та вилазка на гору Параска, що в Карпатах на Сколівщині. Участь у спільній вилазці, яка була організована єпархіальним референтом Бюро УГКЦ з питань екології спільно з Молодіжною комісією Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, взяли участь понад 40 учасників різних єпархіальних молодіжних організацій, зокрема МГО "Українська Молодь – Христові"


Особливістю цієї подорожі було те, що вона мала виключно екологічний характер. На попередній організаційній зустрічі, яка відбулася на початку попереднього тижня, референт Бюро УГКЦ з питань екології Самбірсько-Дрогобицької єпархії о. Дмитро Сенейко, ознайомив майбутніх учасників з основними принципами вилазки: максимально екологічно-культурний побут без пластикового посуду, пластикових пакетів та відпочинок із екологічними навчаннями щодо збереження, догляду та економії природних ресурсів, проживання на лоні природи в палатках, приготування їжі без забруднення природи як Божого творіння і дару всьому людству.

Дорогою до Параски і під час вилазки на гору, яка тривала близько 9 годин, молодь старалася збирати сміття, сортуючи його на макулатуру, склотару, пластик, співаючи пісні, в яких прославлявся Бог і краса створеного Ним світу.

Уже на самій горі референт з питань екології запропонував присутнім здійснити екологічний іспит сумління, екологічну медитацію через споглядання невимовної краси гір і природи з вершини Параски. Також товариство взяло участь у молебні до Бога Творця та Божественній Літургії з екологічною проповіддю, у розвагах та сценічних постановках, метою яких було показати можливі альтернативні ставлення християнина до навколишнього створіння.

Протягом усіх цих чотирьох днів кожна молода людина-учасник молитовно-відпочинкового походу мала шанс засвоїти практичні елементи екологічної культури та поведінки на основі поваги до навколишнього створіння. Особливо запам’яталися «гарячі» дискусії на теми енергозбереження, спалення природного сміття, виважених покупок тощо.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Рейтинг: 5.0 Голосів: 2 Переглядів: 1172
Ваша оцінка: 105847

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles