У цьогорічній прощі до Снігурівки взяли участь семінаристи з Києва та Дрогобича

EXCLUSIVE ARTICLES05.08.201516:19 З 31 липня до 2 серпня тривала четверта піша проща з Мелітополя до Снігурівської ікони Божої Матері


Проща розпочалася 31 липня з міста Мелітополя молитовною ходою. Цьогорічна проща була присвячена за мир в Україні. У паломництві брала участь молодь з усієї України, зокрема молодіжний хор Церкви Василія Великого з Києва. Про це повідомила прочанка Надія Дребот на своїй сторінці на Фейсбуці.

Після важкого переходу протягом усього дня п'ятниці 1 серпня, прочани зрештою прибули до Снігурівки. Тоді ж, увечері, відбулася а архиєрейська Літургія, яку очолив владика Донецького екзархату Степан Меньок. Після її завершення проводилася Хресна дорога.

Кожну з 14 стацій давав мініконференцію хтось із семінаристів. До речі, семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ та інші брати разом з черницями йшли Прощею з Мелітополя до Снігурівки, а прощею Токмак Снігурівка опікувалися брати-семінаристи з Дрогобича.

"Снігурівська церква Святого Пророка Іллі, відновлена з руїни титанічними зусиллями отця Петра Парафія Різдва Пресвятої Богородиці, стає потужним Марійським місійним відпустовим місцем. І оживають навколо села, вулиці, важко, але пробуджуються до життя спільноти", – розповідає Надія Дребот.

"Хресна дорога проходила під Хрестом, обвитим кольорами прапора. За ним йшла процесія зі свічками. Після її закінчення люди поїхали по своїх усюдах і повезли з собою вогонь нового Навернення.", – додає Надія Дребот.

Остаточно проща завершилася у суботу зранку Божественною літургією.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, що вперше проща відбулася 2012 року. Повний шлях тоді пройшли 70 прочан, вірних з Мелітополя, Орлово, Боянця (Львівська  обл), а  також Чехії. Організовує піше паломництво о. Петро Креніцький.

Фото: Надія Дребот, facebook.com/nadia.drebot

Рейтинг: 5.0 Голосів: 6 Переглядів: 918
Ваша оцінка: 105835

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles