Фестиваль "Червона рута" цього року проведуть на Донбасі

03.08.201512:13 Фінал ХІV Всеукраїнського фестивалю "Червона рута-2015" відбудеться 18-20 вересня у Маріуполі. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу Мінкультури.


У Мінкультури так аргументують вибір цьогорічного місця проведення: "Маріуполь – чергова мета російської агресії. Це коридор суходолу для проникнення в анексований Росією Крим.  Сподівання агресора не тільки на економічне виснаження України, але й в першу чергу на послаблення морально-психологічного стану військовослужбовців і цивільного населення в прифронтовому місті – не справдилися. Патріотизм громадян усієї України, захист українського війська, масштабний волонтерський рух, робота засобів масової інформації дають нагоду провести фестиваль "Червона рута" у Маріуполі".

Протягом трьох днів заходи пройдуть на центральній площі, у парках та концертних залах міста. Вони включатимуть фінальні конкурси, гала-концерти нових переможців фестивалю, зірок української естради – лауреатів "Червоної рути" минулих років, концерти виконавців української діаспори з Канади, Америки, Австралії та Європи, концерт рок-гуртів Маріуполя та ін., супутні патріотично-виховні заходи.

Планується, що заходи відвідають понад 50 тис глядачів.

У фінальних конкурсах візьмуть участь 350 молодих виконавців – переможців відбіркових конкурсів 2014 року з усіх регіонів України, зокрема і Криму.

Змагання пройдуть відразу у шести найпопулярніших музичних жанрах (популярної, сучасної танцювальної, акустичної, рок, експериментальної музики, українського автентичного фольклору). Спеціально для участі у фестивалі молодими музикантами буде створено й виконано близько 300 нових пісень українською мовою.

За подіями Фестивалю можна слідкувати у Фейсбуці.

За матеріалами: espreso.tv

Фото: chervonaruta.info

 

Рейтинг: 5.0 Голосів: 2 Переглядів: 685
Ваша оцінка: 105826

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles