В Інтернеті з’явилися мультики, присвячені Шептицькому

04.08.201509:20 Анімаційна студія «Арт-Відео» спільно із Катехитичною комісією Української Греко-Католицької Церкви завершили роботу над циклом анімаційних фільмів «Духовне намисто», приуроченим до 150-річчя дня народження митрополита Андрея Шептицького.


Загалом вийшло 12 серій про святі місця, храми та духовних лідерів українців: «Биличі», «Прилбичі», «Глиняни», «Крехів», «Погоня», «Підкамінь», «Лісок», «Кохавина», «Грушів», «Лаврів», «Жовква» та «Аскольдова могила», пише Телекритика.

«Проект поліконфесійний. У травні була  представлена анімаційна казка «Свято-Михайлівський Золотоверхий» (2 частини), яка розповідає про історію та значення собору в житті українського народу. З метою популяризації проекту за кордоном, більшість мультфільмів була перекладена польською та англійською мовами», – йдеться в повідомленні прес-служби «Арт-Відео».

Фільми створені в пластичній 2-D анімації. Сценарист – Тарас Микітчак, режисер – Андрій Гурняк. До озвучення мультфільмів були запрошена школярка Вікторія Занюк.

Джерело: tvoemisto.tv

Рейтинг: 4.6 Голосів: 12 Переглядів: 1782
Ваша оцінка: 105821

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles