Модний київський перукар безкоштовно стриже безпритульних

03.08.201510:30 Першого бездомного Дмитро постриг близько двох тижнів тому біля столичної станції метро


Киянин, майстер чоловічої стрижки Дмитро Верховецький, робить стильні зачіски столичним безхатченкам – причому абсолютно безкоштовно, пише "Сегодня". Свої благородні мотиви він пояснює просто: "Я хочу показати їм, як би вони виглядали зі стрижкою за $ 200. І дуже сподіваюся, що така зміна в їхньому зовнішньому вигляді стане для них поштовхом до нового життя", – каже Верховецький.

Першого безпритульного Дмитро постриг близько двох тижнів тому.

У пошуку "жертв" майстер пересувається по місту на мопеді, в багажнику якого лежить розкладний стілець і валіза з інструментами. "Бачу бездомного, підходжу і пропоную підстригтися. Більшість відразу погоджується. Так я вже постриг 25 осіб. Працював біля станцій метро "Хрещатик" і "Театральна", а на "Вокзальній" мене ледь не вигнала охорона", – каже Дмитро. Бездомні навіть пропонують гроші за стрижку. "Дають то 5 гривень, то дві гривні, але я не беру", – говорить Верховецький.

На одну стрижку у майстра йде близько 15 хвилин. тарші чоловіки просять не дуже коротко, щоб з колишніми зеками не плутали, іноді навіть просять щось патріотичне. Але я відмовляю: пояснюю, що роблю виключно класику. Свій соцпроект я і далі буду продовжувати. Поки не поб'ють, напевно", <span title="не выглядел. После этого я решил помочь и другим бездомным" ,="" —="" говорит="" парикмахер.="" "="">– з посмішкою каже перукар.

Переклад з російської: Мар'ян Довганик

Джерело: kiev.segodnya.ua

Рейтинг: 5.0 Голосів: 7 Переглядів: 1033
Ваша оцінка: 105820

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles