Українці Італії свою участь у прощі до Богоматері жертвували за тих, хто воює на Сході

EXCLUSIVE ARTICLES01.08.201515:28 У суботу 25 липня відбулася молитовна піша проща до святилища Богоматері Божественної любові (Santuario della Madonna del Divino Amore) за мир в Україні. Маршрут мав довжину приблизно 15 кілометрів.


"Наші хлопці захищають Україну віддаючи своє життя, вони стоять там заради нас, задля нашої безпеки; кожен з нас є в боргу перед ними. Ця проща, це знак нашої вдячності їм, це молитва за усіх хто загинув, хто поранений, за усіх воїнів, які воюють на передовій, щоби Господь оберігав їх і ховав від куль, це молитва за усіх волонтерів і людей доброї волі, які допомагають як на передовій так і в тилу, це молитва за українську молодь і за мир в Україні та за закінчення війни. і мир в усьому світі.", говорить один з організаторів прощі Володимир Крамар.

Проща стартувала біля станції метро Circo Massimo о 23:30.  Рівно о 24:00 емігранти-українці разом із італійською групою прочан вийшли в похід. Хода тривала цілу ніч з молитвою і піснею, прочани несли свічки та факели. Вранці відбулася Божественна Літургію о 06:00 в каплиці Santuario della Madonna del Divino Amore.

Фото: Ілля Хантер

Рейтинг: 5.0 Голосів: 4 Переглядів: 870
Ваша оцінка: 105819

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles