Триває другий день Всеукраїнського фестивалю молоді УГКЦ

EXCLUSIVE ARTICLES24.07.201514:40 У нас є стереотип, що християнство – це щось, що відбувається тільки тоді, коли ти приходиш до церкви, – каже о. Ростислав Пендюк, Голова Комісії у справах молоді УГКЦ на зустрічі з журналістами. Вітер На-Дії доводить, що віра – це щось що з тобою є всюди: твоє життя, твій спів, твоя музика, твоє навчання – все може бути наповнене твоєю вірою.


Як нагадав о. Ростислав Пендюк, Всеукраїнський молодіжний фестиваль «Вітер На-Дії» покликаний з’єднати позитивний потенціал нашої молоді, якої є дуже багато: хорошої, мудрої , креативної, молоді яка себе ідентифікує як християнська.

Молодь, зазвичай, не треба додатково мотивувати до спів дії, треба лише дати їй місце зустрічі, вважає о. Ростислав. «Але щоб було цікаво, ми спробували цю зустріч наповнити змістом, який даватиме змогу побачити життя християнина в різних планах».

У п’ятницю, другий день Фестивалю, учасники пишуть величезного спільного листа папі Франциску, вони також будуть також вивчати левів Львова у квесті центром міста, а надвечір з’їдуться  на територію духовної семінарії Святого Духа (вул. Хуторівка, 35). Як розповіла координатор Фестивалю Ірина Максименко,  там з 20.00 стартуватиме духовно-музична програма Kerygma Project, яка поєднає в собі музику, а також розмову з аудиторією.

На завершення вечора на Хуторівці буде чи найважливіша подія п’ятниці – велика молитва за Україну.

Після ночівлі в наметовому містечку та експо-центрі «Шувар» на молодь чекає найнасиченіший день Фестивалю – субота. Детальну програму подій «Вітру На-Дії» Можна почитати тут>>>.

ДивенСвіт

Рейтинг: 5.0 Голосів: 5 Переглядів: 1017
Ваша оцінка: 105790

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles