На молодіжному концерті у Зарваниці виступила співачка з Донецька

21.07.201516:21 У ніч з 18 на 19 липня більше 15 тисяч молодих прочан взяли участь у духовно-мистецькій програмі в рамках «Єдиного молодіжного простору УГКЦ» на Співочому полі у Зарваниці.


«В основі концепції молодіжної програми було роздумати та на практиці втілити слова Митрополита Шептицького, – розповідає організатор концерту Роман Демуш. – Власне, митрополит навчав, що християнин може і повинен бути патріотом, але його патріотизм не може бути ненавистю …стережіться ненависті, бо ненависть се чуство нехристиянське».

У програмі прозвучали твори від різних музичних колективів, зокрема Святослава Грицака (Рава-Руська), гуртів "Елегія", "Дві зорі", тріо "Benedictus" (Бурштин), Віктора Гумницького (Теребовля), гурту "Зореліт" (Вінниця), тріо "Ґлорія" та гурту "Тріода". Окрім того, на концерті виступила Ольга Акулова – співачка з Донецька, яка, не зважаючи на небезпеку, не побоялася співати у Донецьку україномовні авторські пісні.

З духовними повчаннями до молоді звернулися голова Патріаршої Комісії УГКЦ у справах молоді о. Ростислав Пендюк, Голова Комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Орест Павліський, а також Владика Теодор (Мартинюк), Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський. Єпископ особливо закликав молодь молитися за Україну та шукати правдивого щастя, яке є в Бозі і справжній любові до ближнього. Отець Ростислав запросив молодь на християнський фестиваль "Вітер На-Дії", який відбудеться у Львові, та Всесвітній день молоді до Кракова (Польща).

Голова Комісії представив нову молитовну ініціативу "Серце.UA", у рамках якої серед молодих людей поширююся чотки із жовто-блакитними зернятками. Її учасник повинен молитися за Україну кожного дня. Одним із перших, хто одягнув на руку такі чотки, став Блаженніший Святослав, отримавши їх в дарунок під час зустрічі з молоддю в Зарваниці.

Програма закінчилася на світанку. Вкінці усі виконавці і велелюдний хор молоді проспівали молитву "Боже великий єдиний", адже ціллю прощі була молитва за мир в Україні.

 

Рейтинг: 5.0 Голосів: 5 Переглядів: 1403
Ваша оцінка: 105777

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles