На Фестиваль "Вітер На-Дії" очікують 3000 учасників

21.07.201510:44 Молодь зможе взяти участь у творчих майстернях, послухати сучасну християнську музику, подивитися цікаві театральні вистави, відвідати корисні тренінги, поспілкуватися і отримати багато позитивних емоцій.


На Всеукраїнський молодіжний фестиваль "Вітер На-Дії" вже зареєструвалися мешканці Вінниці, Тернополя, Хмельницького, Кіровограда, Івано-Франківська, Києва, Херсона, Чернівців, Житомира, Ужгорода, Рівного. Також чекають гостей з Польщі, Словаччини та Італії. Минулого року захід зібрав близько 1 тис. учасників, цього року очікують близько 3 тис. осіб.

Молодь матиме змогу познайомитися, поспілкуватися, знайти нових друзів.

"Чи багато Ви знаєте про те, як живуть українці в інших куточках країни? Чи знаєте, що переживає сьогодні, з якими проблемами і труднощами стикається Ваш ровесник з Ужгорода, Києва, Одеси, Харкова…? "Вітер На-Дії" стане тим майданчиком, на якому молодь з різних регіонів зможе зустрітися, познайомитися і разом провести ці кілька літніх днів", – розповідає  волонтер фестивалю Катерина Судин.

Для учасників з інших міст передбачена особлива програма знайомства зі Львовом. У п’ятницю, 24 липня, будуть відкриті екскурсії центром міста, можливість безкоштовно відвідати музеї в центрі Львова, а увечері, вже на Хуторівці – кожен зможе стати учасником Музично-євангелізаційної програма Kerygma Project.

Фестиваль має дуже насичену програму. Молодь зможе взяти участь у творчих майстернях, послухати сучасну християнську музику, подивитися цікаві театральні вистави, відвідати корисні тренінги, поспілкуватися і отримати багато позитивних емоцій.

Організатори заходу запрошують львів’ян долучатися до фестивалю.

"Минулого року ми бачили це чудо єднання, коли молодь зі Сходу і Заходу зібралась у Львові і створила справжню спільноту, у якій було разом цікаво і весело, молодь з якої спілкуємося і досі… Це чудо єднання ми хочемо продовжити зараз, коли це особливо необхідно", – каже координатор фестивалю Ірина Максименко.

Фестиваль "Вітер На-Дії" відбудеться 23-26 липня у Львові, головний майданчик – Сихів, Хуторівка, територія біля Духовної семінарії. Детальніше про фестиваль – dyvensvit.org/festival/pro-festyval/

 

 

Рейтинг: 4.0 Голосів: 4 Переглядів: 1280
Ваша оцінка: 105773

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles