Молодіжний християнський екологічний табір триває на Прикарпатті

18.07.201509:34 13 липня 2015 року в смт Журавно на Львівщині розпочався Міжєпархіальний духовно-екологічний табір «Зелен-Світ ІІ». Його вдруге організовує Бюро УГКЦ з питань екології, щоб навчити дітей та молодь любити і шанувати Богом створений світ і заохотити стати активними волонтерами в ділянці екологічного служіння.


Близько 40 молодих людей із усіх куточків України цього тижня перебувають під опікою студентів-аніматорів різних спеціальностей, таких як медик, дизайнер-флорист, еколог, історик. Духівником та безпосереднім організатором табору є о. Олег Кобель, референт Бюро екології Стрийської єпархії. Керівником табору є Андрій Насінник, випускник Дрогобицької Духовної семінарії блаженних священномучеників Северина, Віталія та Якима.

Програма табору вибудована таким чином, щоб через спільну молитву, навчання, працю, ігри та розваги спрямувати увагу таборовиків на світ, в якому вони живуть. Кожен день присвячений певній темі: людина, земля, вода, ліс, краса і подяка.

Особливим часом кожного дня є година духовного читання наодинці з природою. Всі обирають із запропонованої літератури те, що вони вважають за потрібне. Найчастіше молодь читає Святе Письмо, духовні історії, пізнавальні екологічні журнали.

На практичних заняттях учасників табору ознайомлюють з різними видами ощадності енергії та ресурсів, зокрема, демонстують «ековалізку» із практичними передметами, що допомагають заощаджувати світло, воду тощо. Також молодь визначала жорсткість та якість води, прибрала береги річки, складала  екологічну карту смт. Журавно з зазначенням проблемних ділянок, які потребують особливої уваги, аби пізніше зуміти скласти таку карту для своєї місцевості.

У найближчих планах табору – флешмоби для привернення уваги місцевих жителів до екологічних негараздів у них на вулиці.

Завершується табір 20 липня 2015 року.

Більше фото з Міжєпархіального духовно-екологічного табору «Зелен-Світ ІІ» дивіться тут>>>

За матеріалами: ecoburougcc.org.ua

Рейтинг: 4.0 Голосів: 2 Переглядів: 1343
Ваша оцінка: 105765

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles