На фестивалі "Вітер На-Дії" гурт "Кана" презентує свій новий альбом "Крила"

17.07.201515:06 Випуск нового альбому Крила планується на 20 липня цього року – тобто вже за декілька днів. Працювали над ним на студії Custom34 в Ґданську з листопада попереднього року. До альбому ввійшли як добре відомі пісні гурту так і нові, які й звучать зовсім по-іншому – по-новому.


"Чому Крила – Перше – тема Крил домінує в текстах цілого альбому – це навіть є таким собі клеєм, що ліпить докупи таку різну музику. Друге – Бог дав можливість працювати над матеріалом в дуже тяжкий для нашої країни час, тому Крила – це символічне віддання під опіку Божу наших сердець і сердець людей нашої країни, а також зізнання того, що без Батька, що в небі ми не зможемо піднестись з колін, піднестить з гріха, чи просто і нак наївно полетіти в небо. Потребуємо цих Батьківських крил.", розповідають учасники гурту "Кана".

Символічна Презентація відбудеться на фестивалі “Вітер На-Дії” у Львові вже наступного тижня – 25 липня.  Щодо масштабнішої презентації, гурт сподівається проїхатись містами України і в форматі квартирників та акустичного варіанту звучання альбому зробити такі собі міні-зустічі – Музика плюс балачки!

"Хочемо також окремо подякувати всім жертводавцям – бо насправді без них і їніх сердець нічого б не вийшло!",  кажуть музиканти.

Джерело: kana.com.ua

Рейтинг: 5.0 Голосів: 2 Переглядів: 888
Ваша оцінка: 105763

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles