Українська молодь Рима зустрілася на ЄМП-пікніку

EXCLUSIVE ARTICLES07.05.201511:10 3-го травня, у неділю, молодь двох греко-католицьких спільнот Рима зібралася на пікнік з духовною наукою.


Як розповів Роман Демуш, студент Папського Салезіянського Університету, ініціатором такого "ЄМП-пікніка, що відбувся на українсько-римській землі при Соборі св. Софії", стала молодь парафії Сергія і Вакха з Кавуру, та координатор цієї спільноти Володимир Крамар.

Володимир заанонсував цей пікнік напередодні у фейсбук-спільноті "Молодіжна спільнота Української Парафії св. Сергія і Вакха в Римі": "Будемо мати можливість спільно з молоддю Св. Софії послухати науку о. Андрія Солецького… на тему заповідей Божих, пограти м’яча, потанцювати, посмакувати доброго шашличка. Буде з нами також брат Роман Демуш, найкращий аніматор Тернопільської Єпархії та організатор єпархіальних таборів та праці з молоддю".

Також в рамках цієї зустрічі молодь обговорила питання участі у допомозі організації Свята Матері, яке відбудется вже наступної неділі, 10 травня.

Після Літургії та смачної перекуски духівник молоді Собору Святої Софії о. Андрій провів катехизу про 4 Заповідь , що дуже актуальна у передсвяття Дня Матері.

Після духовної науки молодь продовжила пікнік, доповнивши його бансами, забавами та волейболом.

Як висловився Володимир Крамар, цей пікнік є доброю нагодою ближче познайомитися, поділитися планами, поділитися досвідом, і просто побути разом, відчуваючи себе членами однієї Церкви Христової.

ДивенСвіт

Рейтинг: 3.4 Голосів: 5 Переглядів: 1540
Ваша оцінка: 105508

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles