Молодь Київської архиєпархії грала у футбол і вчилася шанобливого ставлення до природи

27.04.201512:12 25 квітня 2015 року в м. Василькові, що на Київщині, Молодіжна комісія та Бюро з питань екології Київської архиєпархії вперше провели молодіжний турнір із футболу. На змагання прибуло 8 команд: по команді з кожного і семи протопресвітерств Київської архиєпархії та команда із Київської Трьохсвятительської семінарії.


Команди молодих спортсменів супроводжували їхні священики, а саме протопресвітер Вишгородський о. Олег Панчиняк, який був обраний суддею цього турніру, о. Роман Шкрібенець і Степан Вавричин із Житомирського протопресвітерства, о. Теодозій Савчук, ВС, та о. Василь Окрепкий із Вінницького протопресвітерства, о. Роман Пушка із Чернігівського протопресвітерства та о. Андрій Чик із Черкаського протопресвітерства.

Турнір розпочався з Молебню до Богородиці в каплиці Святого Юра Василькова. Молитву очолив протопресвітер Білоцерківський і голова Молодіжної комісії отець Віталій Марцинюк. Після молитви священик звернувся до присутніх із привітальним словом, в якому наголосив, що "тепер, у час Христового Воскресіння, ми продовжуємо прославляти Бога у спосіб пропагування активного, здорового, без злих звичок способу життя".

На відкритті турніру міський голова м. Василькова, Сабов Сергій Олександрович сказав, що приємно здивований тим, що Церква організовує такі турніри і в такий спосіб формує моральні засади в цих юнаків.

Після жеребкування було розпочато турнір, який тривав 6 годин та визначив як переможця команду із Вишгородського деканату. Друге місце посіла команда з Черкащини, а третє – команда з Київського деканату.

На завершення змагань референт із питань екології Київської архиєпархії о. Роман Романович звернув увагу на те, що цей турнір був певним відпочинком на природі, який вимагає від усіх нас дбайливого ставлення до довкілля.

Перед нагородженням переможців о. Олег Панчиняк сказав до учасників турніру, що "в нас немає переможців і переможених, бо всі ми – одна команда", яка має на меті показати, як Церква може зорганізувати молодь до активного відпочинку із Богом, ламаючи певні стереотипи.

Після нагородження всі учасники мали можливість почастувати свіжою юшкою та запеченим м'ясом.

За матеріалами: news.ugcc.ua

Рейтинг: 5.0 Голосів: 4 Переглядів: 1052
Ваша оцінка: 105469

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles