До Дня молоді у Стрию зібралися понад 100 молодих греко-католиків

05.04.201513:34 4 квітня 2015 року у м. Стрию на парафії Володимира і Ольги відбувся другий з'їзд членів та прихильників руху за дошлюбну чистоту і стриманість "Справжня Любов Чекає". Це рух молоді, що сповідує ідею зберігання чистоти до шлюбу, уникання порнографії, свідчення своїм життям того, що справжня любов є і вона не шукає свого.


Особливістю цього з'їзду було те, що він відбувався разом із з'їздом молоді Стрийської єпархії з нагоди Дня Молоді. Тому це була добра нагода свідчити серед членів інших молодих християн важливості належного приготування до подружжя.

Перед початком з'їзду о. Олег Кобель привітав всіх присутніх, а це було понад 100 молодих облич з різних єпархій. Також він представив о. диякона Дмитра Романка, що погодився виголосити цього дня дві реколекційні науки на тему любові. Важливою віхою в історії розвитку руху Справжня Любов Чекає стала Архиєрейська Літургія, яку очолив преосвящений Тарас Сеньків, єпарх Стрийський. Він же і поблагословив кілька десятків нових членів руху після єднання із Євхаристійним Ісусом і прочитання ними молитви-обіцянки. Владика Тарас ще у 2011 році поблагословив діяльність руху СЛЧ на теренах Стрийської єпархії. За кілька років цей рух дістав підтримку в більшості єпархій УГКЦ.

Після Літургії відбулося частування, яке любязно приготували члени Марійської Дружини парафії Володимира і Ольги і поблагословив владика Тарас. Більшість з них також є членами руху. В часі частування відбулося імпровізоване знайомство. Кожен отримав завдання познайомитися з трьома невідомими йому людьми. Все супроводжувалося співом молодих музикантів із Дрогобича.

Наступним етапом зустрічі був виступ о. Ростислава Пендюка, Голови Комісії у справах молоді УГКЦ, який приїхав із своєю молодою командою, щоб звернутися до учасників зїзду. Він представив діяльність комісії, яку очолює, не оминувши численні проекти, якими запросив стати учасниками присутню молодь.

Після виступів відбулося знайомство всіх присутніх між собою у вигляді гри. Знайомство проходило у супроводі музики, усмішок і моря позитиву. Потім була нагода представити себе різним спільнотам та організаціям. Це було у вигляді сценок, пантомім, плакатів, музичних номерів, відеопрезентацій та виступів. Це тривало достатньо довго, адже спільноти підготувалися дуже змістовно. Назагал, це виявило, що майже у кожній спільноті, яка позиціонує себе, як християнська, є члени спільноти, що є учасниками руху СЛЧ, які носять особливу відзнаку - срібну обручку із написом "Справжня любов чекає". А це збігається з метою існування цього руху, донести всій молоді важливості належного приготування до подружжя через дотримання чесноти ціломудрія.

Наступний з'їзд відбудеться наступного року, швидше за все це буде с. Заріччя, Жидачівського р-ну, де членами Спільноти Божі Зернятка є дуже багато членів руху Справжня Любов Чекає.

Велика вдячність за вклад в організацію з'їзду потрібно скласти о. Михайлу Ільницькому, пароху парафії Володимира і Ольги та його спільноті Марійська Дружина. Також п. Маряні Лужецькій, що представляла Комісію у справах Молоді Стрийської єпархії. Та найбільша вдячність молоді із Стрия, Жидачева, Журавна, Кавська, Пятничан, Дрогобича, Оброшина, Львова, Миколаєва, Нового Роздолу, Заріччя, Волі-Гніздичівської, та інших міст та сіл, що вирішили присвятити свій час цьому заходу.

Джерело: Справжня любов чекає, facebook.com/truelovewaits

Більше фото дивіться тут

Рейтинг: 5.0 Голосів: 9 Переглядів: 1564
Ваша оцінка: 105381

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles