На чуваннях у Новому Роздолі молодь молилася розважаннями митрополита Андрея (+ фото і відео)

EXCLUSIVE ARTICLES30.03.201518:38 У ніч із 28 на 29 березня у Новороздільському храмі Різдва Пресвятої Богородиці відбулися молодіжні чування "Великий піст – шлях через хрест до Воскресіння", які організували студенти Львівської Духовної Семінарії Святого Духа та члени "Української Молоді Христові".


Програма була дуже насичена: до опівночі разом із о. Ростиславом Височаном та о. Романом Штігером ми помолилися Вечірню, акафіст до Пресвятої Богородиці та Літургію. Упродовж усіх чувань молодь мала змогу послухати науки на різні теми, зокрема про роль хреста у нашому житті, роль Богородиці, Вербну неділю та Вескресіння.

Важливим є те, що чування мали також і патріотичний настрій. Багато говорили про ситуацію на Сході України. Мабуть, кульмінаційним моментом стало запалення свічок (із яких було складено Україну) та Ісусова молитва за мир у нашій державі.

Усі учасники мали змогу проявити себе, обговоривши в групках питання, що стосується посту в нашому житті, а опісля представити свої думки. Також мистецький відділ "УМХ" підготував сценку про створення світу та гріхопадіння.

На завершення чувань молодь помолилася Хресну дорогу із розважаннями митрополита Андрея Шептицького.

"Дякуємо братам за організацію цих чувань. Вони принесли кожному багато позитивних емоцій, душевного спокою та змусили замислитися над вагомістю Великого посту та Великодня," – підсумовує думки багатьох учасниця чувань Ярина Дудицька.

Фото та відео: Андрій Максимович

Рейтинг: 4.8 Голосів: 16 Переглядів: 1180
Ваша оцінка: 105354

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles