Священик-екзорцист розповів в Одесі, як вберегтися від злих сил

12.03.201509:37 Триденні реколекції про протистояння злим силам під час Великого посту провів в Одесі cвященик-екзорцист із Донецького екзархату о. Василь Пантелюк.


Священик зробив презентацію про езотеричні та магічні символи, яких християни повинні уникати аби не підпасти під вплив дії злих духів.

Також о. Василь Пантелюк здійснив чин Великого екзорцизму і молився за душевне й тілесне здоров’я парафіян дитячого віку.

Під час зустрічі з журналістами в Одеському кризовому медіа-центрі о. Василь відзначив, що дуже важливо говорити правду. "Дияволом називають того, хто бреше. Одне із значень слова "диявол" – брехун. Ми бачимо, як медіа Росії сіють неправду, зло і ненависть у людях. Наші ж ЗМІ повинні говорити правду та сіяти любов і терпеливість".

Це вже не перший візит донецького екзорциста до Одеси. "Стало доброю традицією запрошувати отця Василя на реколекції до нашої парафії під час Великого посту, – каже настоятель Свято-Андріївського храму УГКЦ о. Руслан Остафій. – Адже Великий піст – це час інтенсивної духовної боротьби, коли людина протистоїть не тільки власній недосконалості, а й реальним істотам – духам злоби і помсти, які хочуть відвернути людину від Бога та Його милосердя".

За матеріалами: news.ugcc.ua

Фото вгорі: rr.lviv.ua

Рейтинг: 4.3 Голосів: 10 Переглядів: 2311
Ваша оцінка: 105271

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles