Лідер гурту "Ляпіс Трубєцкой" попросив Україну надати йому право на постійне проживання

24.01.201518:22 Лідер гурту Brutto (колишній "Ляпіс Трубєцкой") Сергій Міхалок та його продюсер Антон Азізбекян звернулися до віце-прем’єр-міністра – міністра культури В’ячеслава Кириленка з проханням допомогти в отриманні права на постійне проживання в Україні. Про це УНІАН повідомили в прес-службі Міністерства культури.


Сергій Міхалок пояснив, що підтримка гуртом "Ляпіс Трубецькой" революційних подій в Україні негативно і вороже сприймається владою Білорусі та Росії, які створюють перешкоди для повноцінного творчого процесу. Тому лідер Brutto та його продюсер, не відмовляючись від білоруського громадянства, вирішили отримати право на постійне проживання в Україні.

За словами Міхалка, у 2015 році його гурт планує два всеукраїнських концертних тури, запис нового альбому та кліпів в Україні.

Кириленко, у свою чергу, звернувся з листом до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням якнайшвидше надати дозвіл на постійне проживання в Україні Міхалку та Азізбекяну.

Довідка

"Ляпіс Трубєцкой" - білоруський панк-рок-гурт, створений у вересні 1989 року. В середині 2000-х років "Ляпіси" під керівництвом Міхалка почали виступати із текстами, сповненими різкої соціальної критики. Як наслідок, у Білорусі "Ляпіс Трубецькой" потрапив у чорний список музикантів. У 2014 році концерти гурту в Росії скасовувалися через "антиросійські висловлювання". "Ляпіс Трубецькой" від початку підтримував Революцію гідності. Пісня "Воїни світла" стала одним з неофіційних гімнів Майдану.

За матеріалами: unian

Фото: bestclub.com.ua

Рейтинг: 5.0 Голосів: 5 Переглядів: 970
Ваша оцінка: 105035

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles