Молитва важливіша від їжі, адже душа важливіша від тіла, – о. Йосафат Фітель

21.12.201414:07 13 та 14 грудня 2014 р. Б. у Василіянському монастирі на Ясній Горі в Гошеві відбулися реколекції віднови духа для молодіжного хору "Осанна" під проводом духовного наставника отця Йосафата Фітеля.


В часі Різдвяного посту молоді люди з парафії Царя Христа монастиря оо. василіян м. Івано-Франківська мали змогу радіти з Господньої присутності в їхньому житті, взяти участь у Службі Божій, прийняти Святе Причастя та, слухаючи проповіді о. Йосафата, роздумувати над Господнім Словом.

"Молитва дає нашому розуму правду, нашій волі – добро, а нашому серцю – красу", – пише П.Кріфт у своїй книзі "Молитви для початківців". Ці слова також стали ключовими у проповіді о. Йосафата. "Їжа дає змогу нашому тілу жити, натомість молитва є поживою для кожної душі. Молитва важливіша від їжі, адже душа важливіша від тіла: вона є твоєю особистістю, твоїм "я". Після смерті під час воскресіння людина отримає нове тіло, але не нову душу. Завдяки молитвам стара душа буде очищена і просвічена", – наголосив отець. Тому одним із головних завдань реколекцій були роздуми про очищення своєї душі.

Своєю наукою і добрим словом о. Йосафат розбудив у нас бажання очиститись, стати кращими та запалив ще більший вогонь віри у серцях молодих людей. Вечір суботи закінчився адорацією Ісусу Христу у Найсвятішій Тайні Євхаристії, спільною молитвою подяки і проханням про мир в Україні, мир у серці кожного християнина, мир у наших домівках, родинах і спільнотах.

Під час віднови духа всі мали змогу приступити до Святої Тайни Сповіді, а також побути в тиші, приватній молитві, роздумах про своє життя.

Відлуння пісень, спокій і затишок монастиря на Ясній Горі ще надовго залишаться в наших спогадах. Висловлюємо подяку о. Йосафату за його добре слово та підтримку, а також всім учасникам реколекцій за спільну молитву і спілкування.

Вікторія Мельникович

Рейтинг: 5.0 Голосів: 6 Переглядів: 1310
Ваша оцінка: 104821

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles