Молодь та її духівники з 32 країн Європи зібралися в Римі

EXCLUSIVE ARTICLES11.12.201410:16 Як було б гарно, якби молодь, мотивована і підштовхнута вірою, була щасливою нести Христа на кожну дорогу, кожну площу, в кожен куточок Землі. Ця цитата – з Апостольської Адгортації "Радість Євангелія" ("Evangelii Gaudium"), яку Папська Рада у справах Мирян у співпраці з Єпископською Конференцією Європи хоче осмислити під час IV Європейської Конференції Душпастирства Молоді, що цими днями проходить в Римі.


Ця зустріч є також продовженням співпраці між тими, хто керує і здійснює своє служіння у молодіжному душпастирстві, що мало свій добрий початок і плідність ще у 90-их роках. Власне, перша така конференція "Разом дорогами Європи" відбулася у Римі в 1994 році.

Завданням цієї конференції є також сприяти спільним роздумам відповідальних за молодіжне душпастирство у різних країнах, щоби зібрати разом різні виклики та труднощі, з якими зустрічаються молоді люди Європи на дорозі Віри.

Цьогоріч конференція проходить в Римі 11-13 грудня при Папській Міжнародній Колегії Марії Матері Церкви і має тему "Молода Церква – свідок радості Євангелія".

Участь у конференції беруть близько 130 делегатів (єпископи, священики, молодь) з 32 країн Європи. Українську Греко-Католицьку Церкву на цій конференції представляють отець Ростислав Пендюк, Голова Комісії у справах Молоді УГКЦ, о. Любомир Гладюк, Голова Молодіжної Комісії Львівської Архиєпархії, та Ромко Демуш, представник Єдиного Молодіжного Простору УГКЦ.

Ромко Демуш

Рейтинг: 5.0 Голосів: 7 Переглядів: 1604
Ваша оцінка: 104771

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles