У Львові для греко-католиків та православних організовують спільні передріздвяні реколекції

05.12.201410:42 13-14 грудня 2014 команда сайту "Духовна велич Львова" організовує передріздвяні екуменічні реколекції для своїх читачів та всіх охочих. Участь у реколекціях – безкоштовна. Попередня реєстрація до 11 грудня. Учасники молитимуться трьох спільнотах та трьох храмах Львова разом з духовенством Української Православної Церкви, Української Греко-Католицької Церкви та Української Православної Церкви Київського Патріархату.


Організатори реколекцій наголосили, що "час Різдвяного посту – особлива можливість зупинитись і проаналізувати рік, що минає, а також побути наодинці із собою, з внутрішнім духовним світом".

"Особливість заходу у тому, що впродовж цих днів будемо молитись у трьох християнських спільнотах Львова разом з духовенством УПЦ, УГКЦ, УПЦ КП. На мою думку, спільна молитва та духовні науки священиків, які представляють ці конфесії, будуть ефективними для екуменічного діалогу та єднання, а також спонукатимуть ще більше відкрити для себе одні одних", – зазначив керівник проекту "Духовна велич Львова" Євген Бойко.

Тема реколекційних бесід – "Жертовність і милосердя". "Ми обрали тему для зустрічей невипадково і не лише через наближення свят, які застановляють бути милосердними жертводавцями. До вибору тематики спонукали події Революції Гідності, яка, на мій погляд, ще не завершилась, оскільки і досі тривають бої на Сході нашої держави. Тому сьогодні, у цих особливих умовах для суспільства, важливо замислитись, як практично реалізувати свою християнську жертовність і милосердя? Але ця реалізація не може бути тільки особистісною, вона є ефективною тільки у єдності і спільних ініціативах! Окрім того, сподіваюсь, захід буде чудовою можливістю познайомитися із читачами нашого сайту наживо, почути їхні зауваження і пропозиції, розвивати свій духовний вимір не лише віртуально через тексти та інформацію, але через реальне спілкування і ділення", – наголосила координатор екуменічних реколекцій, журналіст сайту "Духовна велич Львова" Юліана Лавриш.

Програма днів духовної віднови передбачає участь у Богослужіннях трьох храмів Львова: Свято-Георгіївського кафедрального собору (УПЦ), Гарнізонного храму св. апп. Петра і Павла (УГКЦ) та Храму Святителя Іоана Золотоустого (УПЦ КП). Також учасники матимуть нагоду послухати духовні науки від трьох реколектантів: прес-секретаря Львівської єпархії УПЦ, ієромонаха Маркіана (Каюмова); студентського капелана ЛНУ ім. І.Франка, священика УГКЦ, – о.Тараса Островського та викладача Львівської православної богословської академії УПЦ КП – о. Назарія Лозинського. Окрім того, буде нагода спільно переглянути та обговорити тематичний фільм, за потреби – приступити до Святої Сповіді, а також просто поспілкуватися і у духовній єдності пережити вихідні.

Координатор екуменічних реколекцій – Юліана Лавриш: тел. 0978677552, e-mail: yulianaloverysh@gmail.com, Facebook: Yuliana Lavrysh.

Якщо людям сподобається така ініціатива, то організатори обіцяють продовжити такі міжконфесійні зустрічі і у передпасхальний час.

За матеріалами: velychlviv.com

Рейтинг: 4.6 Голосів: 9 Переглядів: 1303
Ваша оцінка: 104739

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (2)

+

Додати коментар    • 5 Грудня, 2014 18:23Максим Гонтар Відповісти
    • :) Реєстрація <a href='http://goo.gl/forms/5ZlRF2NRoJ'>ось тут</a>


    • 5 Грудня, 2014 18:24Максим Гонтар Відповісти
    • http://goo.gl/forms/5ZlRF2NRoJ
Читають
No articles
Коментують
No articles