Молодь просить вшанувати пам’ять жертв Голодомору постом та доброю справою

17.11.201417:51 21-22 листопада, у дні вшанування пам’яті жертв Голодомору, Спілка Української Молоді закликає всіх охочих до спільної молитви, посту та допомоги потребуючим. Кожен, хто погодиться взяти участь в акції під назвою "Сопричастя", бере на себе добровільне зобов’язання посту, без вживання страви, впродовж 33 годин: з 7 ранку 21 листопада до 16 години 22 листопада 2014 року.


"Ми згадуємо про сам факт голоду 1932-1933 років, про його призвідників, але не в стані осягнути жаху, перед яким лице-в-лице опинився пересічний українець, з хати якого вимели останню зернину, село якого оточене кільцем вартових, діти якого просять їсти… Аби зрозуміти – потрібно пережити, або, принаймні, спробувати це зробити", – так розповіла СУМ про мету акції "Сопричастя".

До участі в цьому заході запрошуються виключно особи, які досягли 18-ти річного віку і не мають медичних протипоказань щодо такого добровільного голодування.

"Це буде своєрідною особистою жертвою кожного з нас на спомин душ, невинно загиблих від голоду 32-33 років. Дуже важливо аби ця жертва була свідомою, а не механічною", – наголосили організатори.

Також о 16 годині, 22 листопада 2014 р., учасники акції, незалежно від місця їхнього перебування, духовно поєднаються в спільній молитві за упокій душі невинно вбитих та померлих від голоду.

Ще одним важливим пунктом "Сопричастя" є добра справа. Впродовж 33 годин участі в акції кожен її учасник може допомогти ближньому, який перебуває у потребі. Це може бути пожертва на підтримку українських воїнів в зоні АТО, офіра на сиротинець тощо. Кожен може самостійно вибирати, яке добре діло він зробить.

Символічна реєстрація учасників акції, обмін думками, здійснюється за електронною адресою soprychastya@cym.org

Довідка

Вперше акція "Сопричастя", започаткована членами Тернопільської міської організації Спілки Української Молоді в Україні та СУМ’івцями Австралії, відбулася у 2003 році.

З того часу СУМ’івці щороку, в листопаді, проводять такий захід, присвячений вшануванню пам’яті жертв Великого Голоду.

За роки проведення акції році до участі в акції долучилися не лише громадяни України, але й представники Грузії, Великої Британії, Словаччини, Італії, США, інших країн світу.

За матеріалами: cym.org

Рейтинг: 4.9 Голосів: 10 Переглядів: 1505
Ваша оцінка: 104626

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles