Висловлюємо співчуття родині загиблого о. Дмитра Винника

11.08.201415:53 11 серпня у трагічному ДТП біля населеного пункту Червона Зірка Хмельницької області на 43-му році життя загинув отець Дмитро Винник, духівник чернівецького Товариства українських студентів-католиків "Обнова". У приватному автомобілі перебувала вся сім’я священика, а це дружина і четверо дітей, діти за Божої милості залишилися живими. Дружина священика Ірина від отриманих травм померла у лікарні. Висловлюємо щирі співчуття дітям та родині загиблих, студентській молоді чернівецької "Обнови" та єднаємося з ними у молитві.


Отець Дмитро виконував душпастирське служіння адміністратора у церкві Святих Володимира і Ольги м. Вашківці Чернівецького деканату, а також був сотрудником Співкатедрального собору Пресвятої Богородиці м. Чернівці.

З 2000 року – капелан Чернівецького державного університету і всієї студентської молоді Чернівецького деканату.

З 2007 року – керівник "Карітасу" Чернівецького деканату. Цього ж року отримав право носити високу церковну нагороду, золотий хрест з прикрасами, за вірне та віддане служіння УГКЦ, за активну душпастирську працю з студентською молоддю, довголітній духовний провід ТУСК "Обнова" м. Чернівці.

Фото: kolomyya.org

Рейтинг: 5.0 Голосів: 5 Переглядів: 1403
Ваша оцінка: 104025

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles