Турнір з міні-футболу серед священиків присвятили 25-літтю виходу Церкви з підпілля

17.06.201409:04 У четвер, 12 червня 2014 року, в м. Перемишляни на Львівщині відбувся турнір з міні-футболу серед священиків Стрийської єпархії УГКЦ. Змагання були присвячені 25-тій річниці виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля. Турнір, участь в якому взяли чотири команди, проходив на місцевому стадіоні "Колос". Організатором та ініціатором виступило Бюро УГКЦ з питань екології у Стрийській єпархії.


Перед початком футбольного турніру, його учасники – команди священиків, які представляли чотири з п’яти районів, котрі входять у територіальні межі Стрийської єпархії – Стрийський, Жидачівський, Городоцький і Перемишлянський, в храмі Святого Миколая м. Перемишляни молилися молебень до блаженного священномученика Омеляна Ковча, покровителя духовенства УГКЦ, який очолив о. Іван Барабаш, протопресвітер деканату м. Стрий.

Організатори переконані, що молитва до блаженного священномученика Омеляна, його приклад відданого служіння своїй Церкві й народу та згадка про катакомбний період УГКЦ – чудова нагода для теперішніх і прийдешніх поколінь призадуматись над тим, хто ми є і до чого покликані. Головним посланням цього турніру можна вважати те, що УГКЦ завжди старалась бути вірною Богові, а тому в усі часи, навіть дуже складні, намагалась захистити Правду Божу, борючись за цілісне добро людини.

Турнір з міні-футболу став для учасників немовби певним символом того, як всім нам, як Церкві, слід боротися із несправедливістю, з видимими та невидимими ворогами, щоб захистити Богом даровану Землю – нашу Батьківщину, в якій ми покликані побудувати Царство Боже в мініатюрі, основними ознаками якого буде любов до ближнього та трепетне ставлення до всього створеного Богом світу – природи.

Після молебню на міському стадіоні "Колос" розпочалися змагання. Всі команди-учасниці зіграли між собою по одній грі, тривалість якої – 2 тайми по 15 хвилин.  В кожній команді грало по 6 учасників, а змагання обслуговували кваліфіковані арбітри.

Переможцем турніру, набравши максимальну кількість очок – 9 (три перемоги в трьох матчах), стала команда господарів змагань, яка представляла Перемишлянський район. Склад команди-переможниці: о. Володимир Ганчій, адміністратор парафії Успіння Пресвятої Богородиці с. Любешка, який став найрезультативнішим нападником турніру, о. Віктор Мельник, адміністратор парафії Святого Миколая м. Перемишляни, о. Іван Биков, адміністратор парафії Святих апостолів Петра і Павла с. Вовків, о. Ярослав Огоновський, адміністратор парафії Великомучениці Параскеви П’ятниці с. Ушковичі, о. Дмитро Тхір, адміністратор парафії Святого Архистратига Михаїла с. Лагодів, о. Петро Закаляк, сотрудник парафії Святих Володимира Великого, Омеляна Ковча м. Перемишляни та о. Анатолій Камад, сотрудник парафії Святого Миколая м. Перемишляни. Решта команд розташувались таким чином: ІІ місце – Городоцький р-н, ІІІ місце – Стрийський р-н, IV місце – Жидачівський р-н.

Насамкінець відбулася церемонія нагородження. Під оплески усіх команд учасниць, пам’ятний кубок переможцям вручив о. Олег Кобель, референт Бюро з питань екології Стрийської єпархії УГКЦ, який привітав переможців і подякував усім священикам, які прибули на перемишлянську землю та взяли участь в турнірі.

За матералами: ecoburougcc.org.ua

Рейтинг: 5.0 Голосів: 6 Переглядів: 670
Ваша оцінка: 103693

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles