Литовці організували концерт "Разом з Україною!"

03.02.201412:07 Цієї неділі, 2 лютого 2014, Литва висловила свою підтримку Україні, зібравши провідних музикантів країни на спеціальний концерт "Kartu su Ukraina! / Разом з Україною​!​" для збору коштів на користь постраждалих Євромайдану. Концерт ініціювала музична агенція "M.P.3", гурт "Biplan" і арт-фабрика "Loftas", які запевнили, що захід не є рекламним чи політичним, а спонукатиме до милосердя, взаємопорозуміння між людьми, яких єднає музика.


У​ день Віча на Майдані Незалежності у Києві, з 15:00 до 19:00,​ на сцену арт-фабрики "Loftas" у Вільнюсі вишли г​урти "Biplan", "Skamp", "Skyle", "Freaks on Floor", Jurgio Didziulio projektas "A=A", "Zalvarinis", "Dee & Kamy", за підтримки легендарних музикантів Андрюса Мамонтоваса і Algirdas Kaušpėdas. Глядачі прийшли на концерт з литовською та українською символікою.

Концерт транслювався у прямому ефірі не тільки в Литві (на 15min.lt і національному телеканалі "LRT Kultura"), але й в Україні, з прямими включеннями на екранах Майдану і каналу Hromadske.tv, аудиторія якого складає до 150 000 унікальних онлайн-користувачів одночасно.

"У грудні ми виступили на сцені Майдану, побачили всю ситуацію і настрій зсередини, добре зрозуміли, за що стоять люди, і їхні цінності нам близькі. Тому ми хочемо ще раз зробити свій внесок, як музиканти", − розповів лідер литовського гурту "Biplan" Макс Мельман.

Всі учасники, організатори концерту, постачальники концертного обладнання (UAB "RTA grupe"), постачальники дисплеїв LED ("Video projektai"), знімальна група (15min.lt), Інтернет-провайдери (TEO LT, AB) зробили внесок у подію без винагороди.

Вхід на концерт був безкоштовним, але за умов благодійного внеску на власний розсуд. Всі кошти, зібрані на заході, будуть перераховані до литовського Фонду сприяння розвитку демократії в Україні "Už demokratiją. Ukraina". Кошти підуть для придбання лікарських препаратів для хворих і постраждалих у сутичках мітингувальників Євромайдану, які, мужньо відстоюючи свою гідність і свободу, змушені терпіти лютневий холод і жорстоке насильницьке придушення мирних протестів українською владою. Литовці, бажаючі негайно допомогти українцям, могли пожертвувати гроші не лише на концерті, а й переказати суму за реквізитами Фонду з призначенням "Підтримка громадянського суспільства в Україні".

За матерілами: rok.kiev.ua

Рейтинг: 5.0 Голосів: 1 Переглядів: 663
Ваша оцінка: 102718

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles