"Пророцтво греко-католицького священика про Майдан і Януковича" – недостовірне

31.01.201413:29 Наприкінці січня 2014 року в українському інформаційному просторі почав поширюватися матеріал "Пророцтво греко-католицького священика Германа Будзінського про Майдан і Януковича". Насправді не існує жодних листів, письмових доказів чи осіб, які могли б засвідчити його достовірність.


З огляду на напружену суспільно-політичну ситуацію в Україні, ця інформація набула широкого розголосу в інтернет-просторі і соціальних мережах, а тому стала предметом численних дискусій та інтерпретацій.

Братія Свято-Успенської Унівської лаври повідомила Департамент інформації УГКЦ про те, що "пророцтво", яке поширюється у ЗМІ, не належить ієрм. Герману Будзінському, оскільки не існує жодних листів, письмових доказів чи осіб, які могли б засвідчити достовірність вищевказаної інформації. "Ласкаво просимо вірян і осіб, яким відомо про цю інформацію, не поширювати її і вважати такою, що не відповідає дійсності", закликає братія Унівської лаври.

За словами ченців, ієромонах Герман Будзінський, студит, греко-католицький священик, баготолітній в’язень радянських таборів як ісповідник віри, втішався великою повагою у середовищі Української Греко-Католицької Церкви і поза нею. Рівно ж був одним із тих, хто стояв біля витоків легалізації УГКЦ наприкінці 80-х на початку 90-х років минулого століття і відійшов до вічності у січні 1995 року. Цей душпастир був людиною глибоко віруючою, з непохитними євангельськими ідеалами, відзначався чернечою стійкістю і здоровим патріотизмом.

За матеріалами: news.ugcc.org.ua

Рейтинг: 3.9 Голосів: 50 Переглядів: 13720
Ваша оцінка: 102703

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (1)

+

Додати коментар  • 2 Лютого, 2014 23:43Микола Фендак Відповісти

  • Але Україну не залежно від цього чекає все одно велике майбутнє.
   Випадково натрапив на пророцтва Ванги, рішив пошукати чи є щось про цю революцію, адже вона передбачила всі важливі події: і розвал СРСР і теракти 11 вересня в США, і що потоне Курськ у 2000 році і сотні інших найвагоміших. І від рядків, які я знайшов аж мурашки по шкірі:
   "Ось ця Русь, стара і нова одночасно, тому, що суджено їй пройти через горнило нового, вогняного хрещення, і повинна стати господарем всього світу"
   адже саме на водохреща відбулися ці бої і підпали в Києві.
   «Все стане, немов лід, і тільки одне залишиться — слава Володимиру, слава Київській русі. Занадто багато принесено в жертву. Ніхто не зможе зупинити Русь. Все змете вона зі свого шляху і не тільки збережеться, але і стане володарем світу… Русь понизеться і знову займе своє місце… В Русі народиться багато нових людей, які зуміють змінити світ»
   Прямим нащадком Києвської Русі є Україна.
   Загальновідомо, що ця стародавня держава, яку росіяни вважають своєю колискою, виникла на берегах Дніпра, а Київ - духовний, культурний і політичний центр Русі, завжди називався не інакше як "мати міст руських". Окрім усього іншого Київ також завжди було центром українських земель, а з недавніх пір став ще й столицею незалежної України. І тепер, як ви розумієте, для росіян стало вельми проблематично вести свою історію від Київської Русі і називати Київ "матір'ю міст руських", бо виходить так, що Росія пішла від України-Русі. Можна скільки завгодно дискутувати і сперечатися про те, ким були засновники Русі варяги - норманами, скандинавами або слов'янами, але факт залишається фактом: історія Київської Русі належить саме українцям хоча б тому, що ця держава виникла на території України, тут розташовані всі значні пам'ятки тієї епохи, а "стольний град" Київ є столицею України.
   І те, що Ванга мала на увазі саме Україну, коли говорила про Русь доводить розслідування Юрія Лукшица, яке можна почитати тут - http://bystryi.at.ua/publ/cikave_z_usikh_usjud/inshe/revoljuciju_v_ukrajini_evromajdan_peredbachila_vanga/10-1-0-89
Читають
No articles
Коментують
No articles