Як іти за Христом сьогодні читайте на сторінках нового випуску журналу "Слово"

26.12.201310:31 Вийшов друком свіжий номер журналу "Слово". Основна тема цього номера стосується безпосередньо постаті Ісуса Христа, а центральне тематичне питання звучить "Скільки доріг до Неба?". У подарунок до часопису кожному читачеві – диск із піснями о. Олексія Саранчука – «Тільки Ти».


«Ліфт, який має підняти мене на Небо, це Твої руки, Ісусе!»

Свята Тереза від Дитятка Ісуса

У своїй енцикліці «Veritatis Splendor» («Сяйво істини») блаженний Папа Іван-Павло ІІ наголошував: «Остаточну відповідь на кожне з питань людини дає лише Ісус Христос. Більше того, Сам Ісус Христос є відповіддю». Французький фізик і філософ Блез Паскаль писав: «У серці кожної людини є порожнеча, яку тільки Бог може заповнити через Сина Свого, Ісуса Христа». Тому в своїх пошуках Бога вона не може якось оминути Христа, обійтись без Нього, Він  єдині Двері.

Здавалося б, Ісус Христос сьогодні широко присутній у світовій культурі на рівні шоу та мас-медіа. Одні за одними виходять оповідання, книги, фільми, в яких автори досхочу маніпулюють постаттю Христа. Але якщо глянемо глибше, на сферу віри, то ми з жахом зауважимо, що Його Особа тут абсолютно відсутня, якщо взагалі не відкинена. Чому так?

Люди вірять, здебільшого, в існування найвищого Буття, Творця всього, вірять в існування «потойбічного» світу, а Христа намагаються поставити в один ряд із моральними авторитетами давнини, такими як Будда, Конфуцій, Магомет та ін.

Як і в часи апостола Павла, справжньою ставкою сьогодні є не та чи інша доктрина християнства, а сама Особа Ісуса з Назарета.

Адже прийняти Христа означає прийняти правду про людину, повернути втрачену гідність людини, яку Ісус із Назарета підняв так високо. Прийняти Христа як Дорогу, Правду і Життя значить визнати, що існує одна Істина. Прийняти Христа як Того, Хто був і є Богом, означає впасти на коліна в поклонінні і покірності.

Коли Бог здається невиразним і далеким, то наше наслідування Його може бути невиразним і далеким. Якщо ж Бог близький, особливий і конкретний, ми покликані відповісти Йому особисто й конкретно. Правдиве християнство базується на відносинах з Живим і Воскреслим Христом  Господом і Богом. Церква є емісійною за своєю суттю, тобто вона не може перестати звіщати спасіння в Ісусі Христі, правдивому Богочоловікові. Це, звичайно, за сучасними мірками є зовсім не толерантним стосовно іновірців та атеїстів, бо свідчить про те, що немає кількох рівнозначних доріг до Неба, а лише одна  Ісус Христос. Він прийшов, щоб принести повне відновлення людського роду, запропонувати людям близькі стосунки з Богом та одне з одним.

«У тишу Сходу Слово промовляє, у темряву Заходу Світло світить. Слово є Особою, Світло має ім’я: Ісус  Син Божий, Спаситель, Двері до Отця».

У номері читайте:

 про Папу, який здивував світ  із перших уст від Адріано Роккуччі, генерального секретаря спільноти святого Егідія, професора історії італійського Університету Roma Tre;

 про хрестовий похід святого Франциска, який триває до сьогодні;

 «Я не хочу, щоб Україна розсипалася»  розповідає гість номера Мирослав Маринович;

 як наші Гімалаї підкоряли  на висотах понад 6 тисяч метрів;

 апокрифічні євангелія:  сенсація чи провокація;

 Йоганн Себастьян Бах: Бог знайшов його у музиці;

 зворушлива історія навернення греко-католицького священика Олексія Саранчука, якого знають, як отця з гітарою;

 як іти за Христом сьогодні, і чого це коштує своїм життям відповідають нам наші сучасники.

Рейтинг: 5.0 Голосів: 2 Переглядів: 996
Ваша оцінка: 102457

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles