"Молодіжний календар 2014" – це пригода, котра триватиме весь рік! Адреси, де можна придбати МК!

EXCLUSIVE ARTICLES24.12.201312:03 Для всіх, хто з нетерпінням очікує на "Молодіжний календар-2014", є гарні новини: календар вийшов з друку! Його сторінки переповнені несподіванками! Календар Єдиного молодіжного простору запланований спеціально для тебе як пригода, що триватиме весь рік. Мандруючи місяцями року, ти зможеш вдосконалюватися у чеснотах та робити добрі справи. Неймовірно?! Так!


Кожна молода людина має потребу записувати свої думки, саме тому цього року "Молодіжний календар" має формат записника. Тут є багато місця для твоїх нотаток – ти зможеш писати, закреслювати, відзначати галочками важливі дати і, що найважливіше, – нотувати добрі справи!

Концепція "МК-2014" полягає у тому, що він містить не просто дванадцять календарних місяців, а дванадцять місяців, з яких кожен присвячений важливим цінностям життя молодої людини. Кожен місяць – особливий Божий подарунок для тебе і для мене, час для нових звершень, думок та добрих вчинків! Заповіді любові та вказівки "Суспільного дороговказу віруючого" на сторінках календаря допоможуть нам на шляху року не збитися з дороги та не заблукати! Також кожного місяця на нас чекає постанова: приділяти більше часу сім'ї, більше довіряти, розмовляти з тим, кому даємо милостиню тощо.

Авторські малюнки Юрія Симотюка запрошують нас приєднатися до молодих хлопців та дівчат, які кожного місяця переживають спільно нову пригоду. Так, наприклад, в січні, місяці батьківства, молодь – на ілюстраціях художника – має зустріч із Блаженнішим Святославом біля Патріаршого собору Воскресіння Христового, а в жовтні, місяці порозуміння, герої Календаря однією дружною командою мандрують морем, закидаючи сіті, щоби Бог наповнив їх рибою.

Розважання над Євангельськими фрагментами для Календаря написала молодь із України та з-поза її меж. Географія міст, звідки походять автори розважань, в межах тільки нашої держави охоплює такі міста як Біла Церква, Вінниця, Дніпропетровськ, Київ, Коломия, Львів, Одеса, Тернопіль, Фастів. Окрім молодих хлопців та дівчат, розважаннями діляться також священики та люди, які в різних сферах працюють з молоддю.

Окрім іншого, "МК-2014" містить богословське пояснення свят від Максима Тимо; інформацію про події – найбільші молодіжні прощі, 200-ліття від Дня народження Тараса Шевченка та 70-ліття з дня смерті Митрополита Андрея Шептицького; а також довідкову частину – про Українську Греко-Католицьку Церкву, молодіжні комісії єпархій, спільноти, організації та карту єпархій.

Адреси, де на цей час можна придбати календар:

1. Комісія у справах молоді УГКЦ. Львів, вул. Є. Озаркевича, 4 (це біля собору Св. Юра).
2. У видавництві "Свічадо", Львів.
3. У львівських храмах: Преображення Господнього, Петра і Павла, Пресвятої Євхаристії (Домініканський собор).
4. У "Крамничці добра". І також в "Крамничці добра" на Різдвяному ярмарку на площі Ринок у Львові – крамничка №13.
5. В "Українській книгарні" на проспекті Шевченка, 8.
6. Можемо надіслати на зручне для Вас відділення Нової пошти.
7. У Тернополі: тел. 0988458672
8. У м. Стрий Львівської обл.: у книгарнях храмів Всіх Святих Українського Народу та Успіння Пресвятої Богородиці

9. Список оновлюватиметься.

Зацікавлених у придбанні чи розповсюдженні календаря просимо звертатись:

тел.: 098 79 50 479, 093 74 87 692  Мирослав;

molod.ugcc@gmail.com  Марія.

Ціна календарика подарункова: 45 грн.

Уляна Журавчак

Рейтинг: 4.6 Голосів: 56 Переглядів: 5053
Ваша оцінка: 102436

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (14)

+

Додати коментар  • 31 Грудня, 2013 15:10Ірина Кисилевич Відповісти
  • Добре, що є якісь хороші починання і намагання надати людям важливу інформацію про Церкву, проте, є "але":
   1. Варто, щоб була редакційна група, яка перевіряє інформацію, які нічого не пишуть, лише перевіряють інформацію щоб не було грубих помилок.
   2. Давати однакову кількість інформації про кожен чин/згромадження, а не так як це було торік- про згромадження, яке мало великий ювілей, написали кілька загальних речень на останній сторінці.


  • 31 Грудня, 2013 19:56Марія Кохановська Відповісти
  • Дякуємо, Ірино, за гарну оцінку наших ініціатив та за конструктивні пропозиції.
   Зі свого боку запрошуємо Вас та усіх бажаючих долучатись до нашої праці (не лише щодо календарика :), оскільки від початку ми прагнули, щоб це був проект для самовираження усіх та творення усіма.
   Ми запрошували усіх запрезентувати свої досягнення, розповісти про себе. На жаль, далеко не всі скористалися такою нагодою. Були також величезні!!! труднощі зібрати інформацію від тих, хто зацікавився нашою пропозицією. Тішить, що цього року це було зробити вже дещо легше.
   Щодо останньої сторінки у минулорічному календарі - нам дуже шкода, що там справді мало інформації про це згромадження, однак більше інформації нам не надали. Звертались ми за нею до як мінімум п'яти осіб і повірте, навіть не один десяток разів (така сама ситуація була майже з усіма організаціями та згромадженнями). Ми не писали самостійно про жодну спільноту, згромадження чи комісію, надавши їм цю можливість, адже лише вони самі можуть надати цілісну інформацію про себе.
   З повагою, Марія Кохановська, Комісія у справах молоді УГКЦ


  • 29 Грудня, 2013 15:22Олег Кобель Відповісти
  • Я знаю одне, не помиляється той, хто нічого не робить. Я не тримав у руках календаря і не знаю, наскільки там правдиво подана інформація, яку я подавав. Але по собі знаю, наскільки праця людини може нівелюватися чужими звинуваченнями у "непрофесійності"(з одним "ф"). Тому якщо я знайду помилку, перекажу це особисто і не ображатимусь ні в якому разі. Тому хочу подякувати розробникам календаря, а особливо Наталі Ліхновській. Не оглядаючись ні на кого, треба робити свою справу. Помилки можна виправити дуже легко, а відбудувати довіря важче. Ніякі помилки, на які ми так гучно реагуємо, не варті того, щоб зводити нанівець чужі прагнення змінити світ на краще.


  • 29 Грудня, 2013 16:26Herman nyczakh_herman Відповісти
  • Цілком згідний з Вами, отче!
   Справді, хто захоче виправити помилки, той знайде спосіб як це зробити, а хто не захоче виправити - знайде причину!
   Наступний крок - за видавцями...


  • 29 Грудня, 2013 13:53 Відповісти
  • Мене вражає не так помилка, як байдужість її виправити, а це справді є можливо - за допомогою технічних засобів акуратно заклеїти непрадиву інформацію правдивою. 
   Якщо відповідальний за випуск календаря більше цінить правду і добре імя своїх працівників, то буде зацікавлений це зробити, якщо більше ж цінить гроші - так і буде: вийде в продаж календар "з пригодами і несподіванками", тобто з неправдивою інформацією та перекрученнями...


  • 29 Грудня, 2013 11:52o.Микола Микосовський Відповісти
  • Нема ради... Й група досвідчених осіб може часто помилятися. Таке вже наше життя. :) Головне, вміти визнати ту чи іншу помилку, не переходячи відразу невиховано на особи...
   Просто наш парох та ігумен дуже здивувався, коли його віднесили хибно до... редемптористів. Чому???
   Отже, прошу відповідальних за це осіб у наступному випуску подати спростування неправдивої інформації і працювати сумлінніше на славу Божу, Церкви та для розквіту нашої християнської молоді.
   Всім миру та добра! Щасливого Нового Року та прийдешніх різдвяних свят. Щасти!:)


  • 28 Грудня, 2013 15:25o.Микола Микосовський Відповісти
  • Втішився, що вже появився так званий ""Молодіжний календар-2014", адже також подавав до нього точну інформацію щодо молоді з нашої василіянської парафії Царя Христа (Івано-Франківськ). Думав, якщо чесно, вже придбати, проте нині він мені потрапив на очі, і я мало не впав — на 356 ст., де знаходиться також адреса нашого храму, є мова про молодіжно-християнську спільноту "Еммануїл", а в дужках пише "редемптористи". Що за анальфабетство та перекручення дійсності?
   Та це ще не все. Наш парафіяльний молодіжний хор "Осанна", котрий належить до Івано-Франківської Архиєпархії, віднесли до Самбірсько-Дрогобицької Єпархії, хоч поряд є теж наша повна адреса (366 ст.).
   Не знаю про інші помилки, але бодай би не спотворювали очевидного...
   Тепер нема бажання мати в себе цей "календар" нікому не в образу!
   Так не робиться курям на сміх!!
   http://dyvensvit.org/news/102436.html


  • 30 Грудня, 2013 12:46Комісія у справах молоді УГКЦ Відповісти
  • Слава Ісусу Христу!
   Всечесний отче Миколо, щиро дякуємо Вам за те, що активно працюєте з молоддю, переймаєтеся, щоб інформація про неї була доступною у різних джерелах. Зокрема, дякуємо за співпрацю із Комісією у справах молоді УГКЦ.
   Просимо вибачення за виявлені неточності та з розумінням поставитися до цієї прикрої помилки. Зокрема, за:
   1. Публікацію інформації про парафіяльний молодіжний хор "Осанна" м. Івано-Франківська у розділі Самбірсько-Дрогобицької Єпархії.
   2. Написання замість ЧСВВ «редемптористи» поряд із назвою Молодіжна християнська спільнота «Еммануїл».
   Календар розійшовся, а тому вже пізно вносити виправлення.
   Просимо не вбачати у цій ситуації свідомого намагання спотворити подану Вами інформацію про молодіжну спільноту, хор чи Чин Св. Василія Великого, а також з розумінням поставитися до праці укладача молодіжного християнського календаря.
   Щодо фінансового питання – собівартість одного молодіжного календаря становить 55 гривень, ми ж його реалізуємо по 45 гривень. В цей же час перед нами стоїть завдання пошуку фінансування для видання молодіжного християнського календаря на 2015 рік.
   о. Ростислав Пендюк, голова Комісії у справах молоді УГКЦ


  • 29 Грудня, 2013 10:03Андрій Мартинишин Відповісти
  • Отче, думаю, Вам би пасувало зв’язатися безпосередньо з упорядником цього видання, щоб вказати на виявлені недоліки.
   Натомість Ви, жаліючись по всіх соцмережах як Вас тяжко образили, подавши помилкову інформацію, поводитесь, як мала дитина, в якої відібрали цукерку...


  • 29 Грудня, 2013 11:30o.Микола Микосовський Відповісти
  • Це вашу думка. Я й так звернувся. Мене особисто ніхто не образив, прошу не вигадувати, п. Андрію. Йдеться про нашу цілу парафію, відношення до Чину. Таке враження, що це хтось зробив свідомо. А право тут на коментар має кожен чи не так? Добре, я ще можу зрозуміти, що, наприклад, фото спільноти "Еммануїл" не помістили поряд із текстом про неї з технічних причин, однак інше -- ні. Прошу теж відкритого пояснення!


  • 28 Грудня, 2013 23:57Наталя Ліхновська Відповісти
  • "Хто з вас без гріха - нехай перший кине в мене камінь" (Євангеліє від Івана).
   Якщо Вам не до вподоби "так званий" Календар - покажіть, як має бути і зробіть краще. Успіхів!


  • 29 Грудня, 2013 06:41o.Микола Микосовський Відповісти
  • Це не виправдання! Якщо вже взялися за роботу, то зробіть як слід і не спотворюйте офіційної інформації. Прошу письмового пояснення. Також наш парох о. Йосафат!!


  • 24 Грудня, 2013 21:29о.Ростислав Пендюк Відповісти
  • Отче, планую наступного тижня бути в Києві - можу привезти. А взагалі дуже просто передавати через Нову Пошту.


  • 24 Грудня, 2013 19:23о.Максим Рябуха, СДБ Відповісти
  • Молодці!!! Кількість лайків свідчить про те, що новина є приємною і стає дедалі поширенішою. Підкажіть, де в Києві можна буде придбати цей календар...
Читають
No articles
Коментують
No articles