Пряма трансляція першої "Живої Internet-зустріч" на тему "Потемки з Никодимом"

EXCLUSIVE ARTICLES07.11.201317:00 Сьогодні, 7 листопада, о 19:00 на цій сторінці Ви зможете взяти участь у перегляді першої "Живої Internet-зустріч" на тему "Потемки з Никодимом", яку проводитиме отець-салезіянин Олег Федоренко, у рамках творення Єдиного молодіжного простору. Під час трансляції внизу в коментарях можете задавати запитання до даної теми. Будемо щиро вдячні Вам за поширення цієї сторінки у соцмережах серед Ваших друзів.


Ми записали відео, але, на жаль, звук не вдалося записати. Просимо пробачення за технічні несправності. Сподіваємося, наступну зустріч запишемо кількома способами.

Дякуємо за участь

 

Рейтинг: 4.9 Голосів: 47 Переглядів: 3945
Ваша оцінка: 102138

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (30)

+

Додати коментар



    • 23 Грудня, 2013 19:34Максим Гонтар Відповісти
    • чи знає хто, коли наступна зустіч?


    • 11 Листопада, 2013 00:10Надія Гавриляк Відповісти
    • Слава Ісусу Христу!!! І що навіть ні один не розкаже про що була зустріч, хоча б маленьку частинку з того що запямяталось, що торкнуло душі??? Щоб ми могли хоч трішки врятувати свої ногті....


    • 8 Листопада, 2013 13:28Сергій Синовіцький Відповісти
    • Може хтось записував на диктофон чи записував в текстовій формі???


    • 7 Листопада, 2013 21:32 Відповісти
    • Було дуже цікаво, дякуємо! ;-)


    • 7 Листопада, 2013 20:32Мирослав Паздерський Відповісти
    • Маю погану новину. Ми записали відео, але на жаль звук не вдалося записати. Просимо пробачення за тежнічну неполадку. Сподіваємося наступну зустріч запишемо кількома способами.


    • 7 Листопада, 2013 21:13Максим Відповісти
    • А можете наступного разу вести трансляцію через YouTube??


    • 7 Листопада, 2013 20:38Марта Руденька Відповісти
    • тепер ті, що пропустили живу трансляцію, згризуть собі наніц лікті;)


    • 7 Листопада, 2013 20:27Марта Руденька Відповісти
    • дуже корисна зустріч була, багато нового для себе почерпнула. Добре мати відповіді на свої сумніви :) ... але мало! чекаємо ще!


    • 7 Листопада, 2013 20:15Мирослав Паздерський Відповісти
    • Друзі. Дякуємо за вашу участь. Якщо маєте пропозиції, то подайте їх у коментарях. Ми зробимо все можливо щоб такі зустрічі були максимально корисними.


    • 7 Листопада, 2013 20:13Галинка Євплова Відповісти
    • Дуже дякуємо, отче! До наступних зустрічей...Чекатиму з нетерпінням :)


    • 7 Листопада, 2013 20:13Vasyl Відповісти
    • Дякуємо, отче!
      Все було супер :)


    • 7 Листопада, 2013 20:13Христина Неофіта Відповісти
    • Дякуємо!
      Не бачила отця Олега вже декілька років і дуже рада була такій он-лайн зустрічі!


    • 7 Листопада, 2013 20:11Yulia Malanych Відповісти
    • Дякую, було пізнавально!


    • 7 Листопада, 2013 20:03Andriy Hnatyuk Відповісти
    • Питання: Як знати, чи ти на правильному шляху?


    • 7 Листопада, 2013 19:54Мирослав Паздерський Відповісти
    • Якщо у вас припинилася трансляція, перезавантажте сторінку. Дякую


    • 7 Листопада, 2013 19:50Лілія Ковалик Відповісти
    • Нажаль і не видно і не чути...іде лише завантаження


    • 7 Листопада, 2013 19:48Максим Відповісти
    • Можна попрохати наступного раз трансляцію вести через YouTube. Бо так як є не всі можуть відкирити подивитися.


    • 7 Листопада, 2013 19:42Демуш Роман Відповісти
    • Говорячи, отцю що його бачить близько восьмидесяти людей, Мирко не врахував, що у ТВДС сидять перед проектором:))))


    • 7 Листопада, 2013 19:42Демуш Роман Відповісти
    • Говорячи, отцю що його бачить близько восьмидесяти людей, Мирко не врахував, що у ТВДС сидять перед проектором:))))


    • 7 Листопада, 2013 19:42Марія Перчинка Відповісти
    • чути та не видно,))


    • 7 Листопада, 2013 19:35Olya Paralyukh Відповісти
    • Хай отець сидить ближче до мікрофону, так як зараз.


    • 7 Листопада, 2013 19:34Andriy Hnatyuk Відповісти
    • Може, підсунути ближче мікрофон... буває, якісь слова ледве чути


    • 7 Листопада, 2013 19:27Мирослав Паздерський Відповісти
    • Друзі, скажіть чи є картинка і чи є звук.
      Чи потрібно щось відкоректувати?


    • 7 Листопада, 2013 19:21Максим Гонтар Відповісти
    • картинка є!


    • 7 Листопада, 2013 19:21Iryna Petryk Відповісти
    • отче, Вас вже видно... але не чути... :)


    • 7 Листопада, 2013 19:08Максим Гонтар Відповісти
    • сподіваюсь скоро з'явиться :)


    • 7 Листопада, 2013 19:02Olena Martynyshyn Відповісти
    • тільки в мене немає трансляції7