Перший "Всеукраїнський тенісний турнір" серед священиків відбувся у Стрию

05.11.201316:12 4 листопада 2013 року у місті Стрию провели Акцію солідарності "Всеукраїнський тенісний турнір". Змагання серед серед священнослужителів різних єпархій Української Греко-Католицької Церкви було організоване вперше у рамках Суспільних днів, які відбуваються у всій Україні з ініціативи Комісії УГКЦ "Справедливість і мир" під назвою "Відповідальність як громадянська чеснота" та в контексті святкувань XIII річниці створення Стрийської єпархії УГКЦ. Турнір став спільною нагодою для молитви, відпочинку, проведення змагань серед духовенства з різних єпархій УГКЦ.

Початком заходу слугував спільний молебень перед чудотворною іконою Ліської Богородиці у Стрийському катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці. У молінні взяли участь учасники тенісного турніру, а саме священнослужителі УГКЦ із Львівської та Івано-Франківської архиєпархій, Стрийської та Самбірсько-Дрогобицької єпархій. Серед учасників були присутні також о. Олег Лука, заступник голови Комісії УГКЦ "Справедливість і мир", та о. Олег Кобель, голова Комісії УГКЦ "Справедливість і мир" у Стрийській єпархії.

Провели тенісний турнір у спортивному залі стрийської школи №9, адміністрація якої радо надала можливість для здійснення змагань. Розділивши учасників на чотири групи, справедливий хід змагання визначив і його переможців. Перших три призери турніру отримали пам᾽ятні медалі, а переможець також і кубок.

Так, священнослужитель о. Ігор Третяк із Івано-Франківської архиєпархії став переможцем "Всеукраїнського тенісного турніру 2013" серед священнослужителів різних єпархій УГКЦ. Друге місце у турнірі посів о. Олег Кобель, представник Стрийської єпархії та голова Комісії УГКЦ "Справедливість і мир" цієї єпархії. Третє місце завоював о. Олег Чупа із Самбірсько-Дрогобицької єпархії.

Проведений захід став спільною нагодою для молитви, відпочинку, проведення змагань серед духовенства з різних єпархій УГКЦ. Тенісний турнір послужив також визначним актом солідарності, єдності поміж священнослужителями, єпархіями, Церквою, заходом пропагування спортивного турніру як засобу для здорового формування і розвитку особистості та спільноти. Захід відбувся завдяки місцевій ініціативі Комісії УГКЦ "Справедливість і мир" у Стрийській єпархії.

За матеріалами: iupax-ugcc.org, ugcc.tv

Рейтинг: 5.0 Голосів: 4 Переглядів: 1437
Ваша оцінка: 102129