Рахунок 9:2 – завершився перший матч футбольного турніру між семінаріями

30.10.201316:37 28 жовтня стартував міжсемінарійний футбольний чемпіонат на "Кубок блаженних новомучеників УГКЦ". Перший матч чемпіонату прийняла Львівська духовна семінарія Святого Духа. Це були змагання між командою господарів та гостями із Дрогобицької духовної семінарії блаженних священномучеників Якима, Віталія та Северіяна.


Матч розпочався зі слова координатора чемпіонату о. Андрія Стасіва, який сердечно привітав команду гостей та побажав учасникам матчу гарної та насиченої футбольної боротьби. Після цього о. Ігор Бойко, ректор Львівської семінарії, наголосив на важливості чесної гри та прагненні до перемоги. Після молитви та спільного співу гімну України розпочались змагання.

Перший тур чемпіонату був приурочений пам’яті двох величних подвижників нашої віри: Климентія Шептицького та Миколая Чернецького. На початку матчу були зачитані короткі агіографії цих мучеників Української Греко-Католицької Церкви.

Після урочистої частини прозвучав свисток судді, що засигналізував початок футбольного дійства. У запеклій боротьбі та при чесній грі перемогу здобула команда Львівської духовної семінарії Святого Духа із рахунком 9:2, оптимістично відкривши для себе цей чемпіонат. Незважаючи на витрачені сили, гра принесла багато задоволення усім учасникам та вболівальникам, яких також було немало.

Наступна гра, згідно календаря чемпіонату, відбудеться між семінаристами з Івано-Франківська та Тернополя.

За матеріалами: ugcc.lviv.ua

Рейтинг: 5.0 Голосів: 2 Переглядів: 806
Ваша оцінка: 102082

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles