Переважна більшість українців заходять в Інтернет заради соцмереж, - дослідження

11.06.201311:37 Для українців найпопулярнішими ресурсами в Інтернеті залишаються соціальні мережі - 63% людей заходять в мережу виключно заради особистого, не пов'язаного з професійним обов'язком спілкування. Про це свідчать дані регулярного дослідження ринку телекомунікаційних послуг, яке здійснює GfK Ukraine.


Соціологічні дані свідчать: «Збільшилася частка інтернет-користувачів, які протягом тижня проводять в мережі до 5 годин для особистих, не пов'язаних з роботою цілей (з 38% до 43%). Найпопулярнішими причинами користування інтернетом серед українців залишаються соціальні мережі. Частка таких користувачів у першому кварталі 2013 року зросла до 63%, що на 11 п.п. вище за минулорічні показники».

Серед інших найбільш згадуваних причин використання мережі - електронна пошта, завантаження музики та фільмів, пошук інформації про певні продукти чи послуги. В GfK Ukraine також зазначили, що протягом року зросла популярність таких послуг як інтернет-телефонія (Skype тощо) та системи швидких повідомлень. У соціологічній компанії повідомили, що загальна вибірка щомісячного опитування становить за цей період 1000 респондентів.

За матеріалами: uk.wikinews.org

Рейтинг: 5.0 Голосів: 2 Переглядів: 978
Ваша оцінка: 101178

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles