На Львівщині створено три нові групки вивчення Святого Письма

25.12.201217:13 Хто з нас, християн, не намагався самотужки проникнути в тайни Святого Письма? То ж кожен знає наскільки це важко зробити, покладаючись на власні сили. Тому наша церква каже, що найкращий спосіб вивчення Божого Слова  – через участь у біблійних гуртках, групах молитовного читання в парафіях, вдома, місцях праці, навчання чи відпочинку. Про це можна прочитати в Пастирському листі Блаженнішого Святослава до духовенства, монашества і усіх вірних Української Греко-Католицької Церкви «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом». Існує кілька різних методів вивчення Святого Письма в групах, які були винайдені, розвинулись і успішно функціонують уже десятками років у світі. Отець Антоній Ніколаєв, ЧНІ для організації своїх перших біблійних гуртків близько двох років тому використав метод ділення Божим Словом.


Суть цього методу полягає в щоденному особистому читанні Святого Письма, а саме, невеликого уривку з Євангелія від Марка, та ділення на зустрічах групки раз на тиждень тим, що Христос сказав особисто до кожного, чи що Він відкрив кожному учасникові. При цьому важливо також навчитися бути покірним цьому Божому Слову і відповідати на нього конкретними вчинками.

Biblijne kolo__u_Lidy_Такі біблійні гуртки діють у Вінниці, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, а тепер вже і в Білорусії, в Мінську, тобто, всюди, де має своє служіння о. Антоній. Така форма організації вивчення Святого Письма виявилась зручною для людей різного віку, професій, вподобань, і створені спільноти почали зростати чисельно, зростає також і кількість гуртків. От і тиждень, що минає, відзначений народженням  ще трьох нових групок  домашнього читання Біблії: одна створена у Львові - в магазині жіночого одягу, і дві - в приміському селі Малехів – в сільраді і народному домі «Просвіта».

Друже, молитовне читання і вивчення Святого Письма і для тебе може стати початком великих відкриттів і місцем зустрічі з Тим, Хто любить нас. Приєднуйся!

Контактний телефон: 096 648 82 95 - Уляна.

©

Фото: Василь Пишкович

Рейтинг: 5.0 Голосів: 4 Переглядів: 921
Ваша оцінка: 10115

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles