Життя не треба "прикрашати", коли справи йдуть погано, - Папа Франциск

15.04.201316:18 Під час ранкової св. Меси 13 квітня у каплиці Дому св. Марти Папа Франциск звернув увагу на те, що християнин повинен приймати те, що з ним відбувається, всі уроки життя. Життя не треба "прикрашати", коли справи йдуть погано, оскільки це є ознакою недовіри до Бога.


Папа зіслався на читання Діянь Апостолів, в якому йдеться про взаємні нарікання першої християнської спільноти. "Перше, що вони роблять, це пошепки говорять один проти одного", - зауважив Папа. "Але це не призводить до якого-небудь рішення", - додав він. Тільки апостоли відреагували правильно, вони покликали учнів, щоб поговорити з ними. І це перший крок, зауважив Франциск, "якщо існують труднощі", треба з щирістю розмовляти і "ніколи не ховатися". "Ми не повинні боятися проблем: сам Ісус сказав учням:" Це Я, не бійтеся. Я є", - нагадав Понтифік. "У труднощах життя, проблемах Господь знаходиться поруч. Ми можемо, звичайно, помилитися, але Він завжди близько і каже: "Ти помилився, повернися на правильний шлях", - додав Святіший Отець.

Папа закликав "не боятися, не прикрашати життя, а приймати його таким, яким воно є, і намагатися вирішити проблеми, як це робили апостоли, шукати зустрічі з Ісусом, який завжди поруч, навіть у найтемніші моменти життя".

За матеріалами: catholicnews.org.ua

Рейтинг: 5.0 Голосів: 8 Переглядів: 846
Ваша оцінка: 100789

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles