На святкування 80-річчя Блаженнішого Любомира прибуде молодь зі всієї України, - о. Володимир Мальчин

27.02.201313:29 Блаженніший Любомир відсвяткує своє вісімдесятиріччя у товаристві студентської молоді. Про це повідомляє Центр академічного душпастирства Київської архиєпархії УГКЦ.


«На урочисте святкування 80-річчя Блаженнішого Любомира, яке відбудеться у Києві 28 лютого, прибудуть з усієї України близько 200 студентів. Свято розпочнеться подячним Молебнем до Богородиці в Патріаршому соборі Воскресіння Христового о 16:00, на який запрошені всі охочі», – розповідає голова Центру академічного душпастирства Київської архиєпархії УГКЦ, духівник київського товариства «Обнова» о. Володимир Мальчин.

За словами священика, після Молебню відбудеться святкова імпреза для студентів із майже 30 вишів та молодіжних організацій, які за останні декілька років відвідував Блаженніший Любомир. Зокрема, серед гостей будуть студенти Національного університету «Києво-Могилянська академія», Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Львівського національного університету імені Івана Франка, Тернопільського національного економічного університету та ін. Крім того, у святкуванні візьмуть участь студенти Українського католицького університету та вихованці греко-католицьких семінарій в Україні.

Організувати свято почесний ювіляр доручив київському товариству «Обнова». «Ми вже не вперше організовуємо зустрічі студентства з Блаженнішим Любомиром і щоразу це викликає у нас радісні хвилювання. Нам дуже сподобалась ідея Блаженнішого відсвяткувати своє вісімдесятиріччя разом зі студентами, але це вимагало від нас великої відповідальності, щоб підготувати свято на належному рівні», – розповідає голова київського товариства «Обнова» Галина Копистенська.

В «Обнові» кажуть, що студенти підготували для Блаженнішого Любомира чимало приємних несподіванок. У рамках святкування молодь матиме нагоду почути незвичайні історії з життя Блаженнішого Любомира, побачити унікальні відео та фотографії, привітати його творчим подарунком, поласувати смачними тістечками та отримати його Архиєрейське благословення.

Програма святкування:

16:00 – Подячний молебень до Богородиці для усіх бажаючих (М Лівобережна, вул. Микільсько-Слобідська, 5);

17:00 – Святкова імпреза (вхід за запрошеннями).

За детальною інформацією звертатись за тел.: 063 60 34 087 (Галина).

Джерело: academchaplaincy.org.ua

Рейтинг: 5.0 Голосів: 2 Переглядів: 834
Ваша оцінка: 100403

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles