Молитви за ЗМІ

13.09.201210:00 - Молитва за розвиток католицької преси
- Молитва за працівників ЗМІ


Молитва за розвиток католицької преси

Господи Ісусе, Ти, що бажаєш усіх людей довести до вічного спасіння, глянь, як сили пекла намагаються погубити людські душі всіма засобами, а перш за все безбожною й неморальною пресою.

Ісусе, заховай перед тією отрутою передусім душу нашої молоді. Нас же всіх скріпи сильною постановою в послусі нашій Матері св. Церкві, щоб ми ніколи не читали заборонених Нею книжок, часописів і писем та дай нам кормити свого духа тільки поживною стравою побожних книжок і часописів.

Безбожним письменникам дай зрозуміння великої відповідальності за руїну людських душ, щоб занехали своє нечисте діло. Твоїй св. Церкві дай талановитих і відважних борців пера, щоб збагатили св. Церкву справжніми перлами правди, добра і краси. Благослови всі намагання для розвитку католицької преси на Твою славу, на добро св. Церкви й людських душ.

Амінь.
 

Молитва за працівників ЗМІ

Господи Ісусе, Ти сказав до своїх учнів: "Ідіть і зробіть учнями всі народи", Просимо Тебе за Святішого Отця і Твою Святу Церкву, щоб витривало несли Євангеліє народам усієї землі, зважаючи на культуру і звичаї усіх народів. Тебе просимо. Вислухай нас, Господи.

Просимо Тебе, Господи, за всіх працівників радіо, телебачення, кінематографа, видавництв, щоб вони з усією відповідальністю служили правді, любові та єдності людської родини. Тебе просимо. Вислухай нас, Господи.

Просимо Тебе, Господи, щоб програми католицького телебачення і радіо в Україні завжди служили гідності людини та були істинним Твоїм знаряддям у проповідуванні Євангелія. Тебе просимо. Вислухай нас, Господи.

Просимо Тебе, Господи, за нас самих, щоби ми могли з різноматнітних ЗМІ вибирати те, що справді добре й вартісне, щоб ще краще виконувати щоденні обов'язки перед Тобою, ближніми й Батьківщиною. Тебе просимо. Вислухай нас, Господи.

Амінь.

 

Джерело: 1. Молитовник Патріарха Йосифа Сліпого, "Просвіта" 1991 (Мельборн, Австралія); 2. www.catholic-media.org

Фото: sitraicp.com.br

Рейтинг: 5.0 Голосів: 1 Переглядів: 845
Ваша оцінка: 9102

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар