Кома

12.09.201205:00 Була собі колись кома, яка страшенно обурювалася через те, що всі її легковажать. Навіть діти з початкових класів не надто звертали на неї увагу. Бо яке значення має нині кома? Прецінь у газетах її майже не вживають, а якщо і ставлять, то радше випадково.


Та якогось дня кома збунтувалася.

Один із президентів, після тривалих перемовин із провідником супротивної сторони, написав суху нотатку: “Роззброєння, неможливе застосування зброї”, — і відразу передав її генералові.

І тут кома спересердя вирішила здійснити свій план помсти і — перестрибнула через одне слово.

Генерал відкрив листа і прочитав: “Роззброєння неможливе, застосування зброї”.

І вибухнула війна.

У пущі в Колорадо туристи захоплювалися рештками велетенського дерева, яке мало близько пів тисячі літ. Коли Христофор Колумб дістався до Америки, на тому місці росло молоденьке деревце. Воно перетривало бурі, землетруси, тисячі атмосферних катаклізмів, снігові лавини. Щоб обняти його стовбур, треба було узятися за руки двадцятьом людям.

Та якось малесенький, майже невидимий шкідник відклав на корі невелику кількість мікроскопічних яєчок. З них вилупилися невеличкі личинки з невгамовним апетитом. І за кілька місяців дерево-велетень, що пережило бурі, було знищене.

Будь уважним до дрібниць, бо з них народжуються великі речі.

Із книги Бруно Ферреро «365 коротких історій для душі», видавництво "Свічадо"
Програма перебування Бруно Ферреро у Львові

Фото: svit.in.ua

Рейтинг: 5.0 Голосів: 5 Переглядів: 1188
Ваша оцінка: 9082

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар